اینترنت رسانه ایده آل نشر الکترونی با سه ویژگی قابلیت تعامل، سرعت عمل و نامحدود بودن فضاست که در آن کاربران، مخاطبان مراوده ای هستند که با یکدیگر تعامل مشترک و رابطه ای کاملاً دوسویه دارند. بنابراین یکی از نگرانیهای اساسی در مورد کار در فضای اینترنت حفظ حریم شخصی افراد است؛ از این رو فروشگاه اینترنی هپیکس حفظ حریم شخصی کاربران و بازدید کنندگان محترم را از وظایف اصلی خود می داند و تمام تلاش خود را در راستای حفاظت از اطلاعات شخصی اعضاء و بازدید کنندگان خود به کار می بندد تا شرایط استفاده از سایت را برای کاربران و بازدیدکنندگان خود در محیطی کاملا امن فراهم آورد.

ما اطلاعات شخصی شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی دهیم. البته تا زمانی که مشتری ما هستید و از خدمات سایت بهره می برید مکاتبات صورت گرفته در صورت لزوم ذخیره می شوند و همچنین اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می شوند. اما از آنجایی که فروشگاه اینترنتی هپیکس در کشور جمهوری اسلامی ایران مدیریت می شود و تابع قوانین این کشور است، ممکن است در برخی شرایط خاص اطلاعاتی را مطابق با قانون در جایی که سایت هپیکس متقاعد شود که قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهد.

چه اطلاعاتی توسط سایت جمع آوری می شود؟

هنگامی که از سایت ما بازدید می کنید، سرور ما اطلاعات غیر شخصی یا پایه شما همچون صفحات، زمان بازدید و … را جمع آوری می کند. البته جهت عضویت در خبرنامه سایت و بهره مندی از دیگر مزایا و اخبار فروشگاه ، درخواستی برایتان نمایش داده می شود که در صورت تمایل می توانید آن را تکمیل و برای سایت ارسال فرمایید.

پس از ثبت نام در سایت، اطلاعات هویتی شما شامل نام، نشانی، شماره تماس و ….. را جمع آوری می کنیم و مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای حفظ ارتباط ما و شما، ارائه خدمات بهتر، انجام کار، بهبود تجربه بازدیدکنندگان و راهنمایی کاربران گرامی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

تماس با ما

در صورت وجود هرگونه سوال، ابهام و نگرانی در مورد خط مشی هپیکس، می توانید آن را از طریق لینک تماس با ما مطرح کرده و همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت رفع ابهام و برقراری ارتباط موثر با شما تماس خواهند گرفت.

تغییرات در خصوص سیاست حفظ حریم خصوصی

هپیکس حق تغییر، اصلاح یا بروز کردن قوانین و مقررات را بدون اطلاع قبلی و در هر زمان که لازم بداند، دارد. لذا خواهشمند است سياست حفظ حریم خصوصی را هر چند وقت يکبار دوباره مرور کنيد. و توضیح اینکه نسخه قابل استناد این سند، آخرین نسخه موجود در سایت خواهد بود.

لینک‌ها

این وب سایت ممکن است لینکهایی به بخشهای دولتی، انجمنهای صنعتی مختلف، و سایر وب سایتها یا مطالب فراهم کند. این لینکها فقط به منظور ارائه اطلاعات فراهم می شود.