محصولات جنسی

7 نکته بهداشتی برای اولین رابطه جنسی

اولین رابطه جنسی


داشتن اولین رابطه جنسی برای بسیاری از ما لحظه مهمی است، می تواند شما را به دنیای کاملا جدیدی ببرد و همچنین به شریک زندگی خود نزدیک‌تر کند و درک عمیق تری از بدن خودتان به شما بدهد. هر چند این چیزی نیست که بتوان به سادگی به آن پرداخت. برای اینکه این تجربه برای شما و شریک زندگیتان بهتر و بدون درد باشد، مواردی وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

1 – در مورد آن صحبت کنید

با یک خواهر یا برادر بزرگتر، دوست یا پزشک و یا با فردی بالغ و با تجربه در مورد تصمیم خود صحبت کنید. ممکن است در حال حاضر از انجام آن مطمئن باشید، اما صحبت کردن با صدای بلند می تواند به پردازش تصمیم در سطح عمیق تری کمک کند. ممکن است کمی شما را بترساند و حتی سوالاتی مطرح شود که هنوز به آنها فکر نکرده اید.

2 -آماده باشید

اگر کسی به شما گفته است که نیازی به تهیه چیزی ندارید و همه چیز به طور طبیعی به سراغ شما می آید، اشتباه می کند. همه ما می‌توانیم با کمی آمادگی این کار را انجام دهیم تا از موقعیتی که ممکن است پیش بیاید غافلگیر نشویم. در مورد آمیزش جنسی، روش های محافظت، بیماری های مقاربتی، اندام های جنسی و مناطق اروژنی مطالعه کنید. سپس، مطمئن شوید که همه چیزهایی که ممکن است نیاز داشته باشید مانند کاندوم و روان کننده ها را دارید. می توانید این محصولات را از داروخانه ها و یا به صورت آنلاین سفارش دهید، اگر نگرانی زیادی بابت این موضوع دارید حنما از یک دوست بخواهید که با شما همراه شود.

سایت هپیکس در حال حاضر یکی از فروشگاه های آنلاین برای ثبت سفارش محصولات جنسی است.

3 -رضایت کامل داشته باشید

مهمترین بخش در مورد  رابطه جنسی، اولین بار، آخرین بار یا هر زمان دیگری ،  داشتن رضایت قلبی است. باید واقعی و مشتاقانه باشد. اجازه ندهید کسی چیز دیگری به شما بگوید افرادی هستند که سعی می کنند آن را کم اهمیت جلوه دهند یا در مورد آن شوخی کنند. اگر در هر لحظه احساس ناامنی کردید، در تصمیم خود تجدید نظر کنید. نه به معنای نه است، توقف یعنی توقف .

 مطمئن شوید که شریک زندگی شما آن را درک کرده و به آن احترام می گذارد.

4- اعتماد متقابل ایجاد کنید

ممکن است فکر کنید که تا آخر عمر با شریک زندگی خود خواهید بود یا ممکن است که داشتن رابطه جنسی با او فقط یک بار باشد. با این حال، وقتی صحبت از سلامت جسمی و روانی شما می شود، دانستن اینکه می توانید به این شخص اعتماد کنید، ممکن است تجربه را برای شما بسیار بهتر و ایمن تر کند.

در مورد سابقه جنسی خودتان مثل  آخرین باری که آزمایش بیماری های مقاربتی انجام دادید، یا درمان هایی که داشتید با شریک جنسی خودتان صادق باشید. همچنین می توانید این سوالات را از شریک خودتان هم بپرسید.

در مورد اینکه این اولین رابطه جنسی شما است می توانید  صحبت کنید تا به آنها کمک کند بیشتر مراقب باشند و در صورت خونریزی (که ممکن است اتفاق بیفتد) شوکه نشوند. با شریکتان در مورد انتظاراتشان صحبت کنید، همچنین انتظارات خود را مطرح نمایید.

5- از معاشقه قبل از رابطه لذت ببرید

ممکن است عصبی باشید و فقط بخواهید اولین رابطه جنسی را سریع  به پایان برسانید، اما بیشتر وقت خود را به معاشقه اختصاص دهید. زنان ممکن است مدتی طول بکشد تا برانگیخته شوند، در صورت برانگیختگی واژن به صورت طبیعی مرطوب می شود. اگر روان کننده کافی وجود داشته باشد، اولین بار بسیار راحت تر خواهد بود. بدون روان کننده، ممکن است ناراحتی و درد را تجربه کنید و حتی ممکن است بریدگی یا پارگی کوچک در واژن را تجربه کنید.

6- هیچ حرکات آکروباتیکی را امتحان نکنید

ممکن است وسوسه شوید که با برخی از پوزیشن ها و ترفندهای سکسی شریک زندگی خود را تحت تاثیر قرار دهید  و اگر بسیار انعطاف پذیر و تناسب اندام هستید، ممکن است تمایل بیشتری برای انجام آن داشته باشید. اما تا زمانی که آن را امتحان نکنید، نمی‌دانید واقعاً چه حسی خواهد داشت و بی‌خطرتر است یا نه. این نکته را به یاد داشته باشید که اولین بار هرگز بهترین نخواهد نبود پس بدون نیاز به افراط و تفریط آن را تجربه کنید.

7- بهداشت را فراموش نکنید

کوتاه کردن ناخن قبل از برقراری رابطه جنسی ایده بسیار خوبی است. قبل از شروع دست های خود را به درستی بشویید.

برای هر بار فعالیت جنسی از کاندوم جدید استفاده کنید، حتی اگر انزال ندارید. زنان باید قبل و بلافاصله بعد از رابطه جنسی ادرار کنند تا احتمال عفونت ادراری کاهش پیدا کند . مردان باید 15 دقیقه بعد از نزدیکی صبر کرده و بعد ادرار کنند. پس از اتمام کار، مایعات بدن را با یک حوله یا دستمال مرطوب تمیز کنید.

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *