آموزش جنسی

کلیتوریس چیست و فرق رابطه کلیتورال و رابطه واژینال

کلیتوریس چیست

کلیتوریس چیست ؟ تقریباً به اندازه نخود یا کوچکتر یکی از فسمت‌های تناسلی زنانه است که به چوچوله نیز نام برده می‌شود؛ بسیار حساس‌تر از آلت مردانه است و مرکز ثقل برای رسیدن به ارگاسم زنان است!

کلیتوریس دقیقاً در بالای دهانه واژن قرار دارد و برای تحریک آن در طی مقاربت باید کمی خلاق باشید!

کلیتوریس چیست
برخی از بهترین پوزیشن جنسی برای تحریک بیشتر کلیتوریس :
باید بدانید تنها رعایت پوزیشن موثر نیست، زاویه دخول و موقعیت بدن شما باید درست باشد تا آلت تناسلی در حین رابطه جنسی کلیتوریس او را مالش دهد.

در اینجا سه مدل از بهترین پوزیشن‌های جنسی برای تحریک کلیتوری و حداکثر لذت زن در رابطه جنسی قابل مشاهده است:

در دو پوزیشن سکس اول، این زن هست که روی مرد نشسته و با هم رابطه برقرار می‌کند و زن با خلاقیت خود می‌تواند کلیتوریس را تحریک کند.

پوزیشن زناشویی در بهترین حالت تحریک کلیتوریس چیست پوزیشن سکس در بهترین حالت تحریک کلیتوریس چیستدر پوزیش جنسی سوم، مرد به روی زن نشسته و حرکاتی را انجام می‌دهد که در هنگام دخول ، کلیتوریس تحریک شود.
پوزیشن جنسی در بهترین حالت تحریک کلیتوریس چیست

تا به اینجا فهمیدیم که کلیتوریس چیست و این موضوع را در نظر بگیریدکه خدا شما را با کلیتوریس خلق کرده است، پس برای لذت بردن از رابطه زناشویی از این موهبت الهی غافل نشوید.

آقایان باید بدانند که کلیتوریس همسر شما بسیار حساس است؛ آنقدر حساس که تحریک زیاد می تواند باعث شود احساس خوبی داشته باشد ولی مراقب باشید صدمه نزنید.

برای اطمینان در هنگام تحریک دستی کلیتوریس ، این تماس با توجه به میل او انجام دهید. به جای اینکه فقط مالش دهید، احساسات او را حس کنید. آنطور که یک مرد از مالش محکم آلت تناسلی خود در حین مقاربت لذت می برد، یک زن به لمس بسیار نرم تر نیاز دارد!

خانم‌ها از این موضوع هراسی نداشته باشید که دست همسرتان را بگیرید و او را راهنمایی کنید تا به او نشان دهید که چگونه تمایل دارید کلیتوریس شما را لمس کند.

برای تحریک بهتر چوچوله و رابطه کلیتورال ژل روان کننده پیشنهاد می‌شود

بسیاری از خانم ها برای رسیدن به ارگاسم نیاز به تحریک کلیتوریس زیادی دارند. برخی از زوجین برای اطمینان از رسیدن به ارگاسم همسر خود از ویبراتور جنسی استفاده می‌کنند.

یکی از انواع ویبراتورهای جنسی حلقه ارتعاشی Screaming O است که در انتهای آلت شوهر قرار میگیرد و قسمت ویبره به سمت شکم همسر قرار گرفته و چوچوله را در حین مقاربت جنسی تحریک می‌کند. همچنین حرکت ویبره با انتقال جریان خون در آلت تناسلی، استحکام و زمان نعوظ را افزایش می‌دهد.

نقش وایبراتور جنسی حلقوی در بهترین حالت تحریک کلیتوریس چیست
برخی دیگر از ویبراتورها بصورت لوله‌ایی هستند و جایگزین تحریک کلیتوریس با دست هستند و اینگونه دست شما دیگر خسته نمی‌شود.

فرق رابطه کلیتورال و رابطه واژینال این است که در رابطه جنسی واژینال که از طریق دخول بدون تحریک چوچوله است، امکان رسیدن به ارگاسم در خانم‌ها پایین می‌آید.

برخی از سوالات متداول درباره ویبراتور جنسی :

سوال: آیا ویبراتور جنسی باعث بی‌حس کلیتوریس می‌شود؟
پاسخ: خیر – ممکن است بلافاصله بعد از استفاده دچار بی‌حسی موقت شوید ، اما در مدت زمان کوتاهی از بین می‌رود و دائمی نیست.

سوال: آیا ممکن است لذت ویبراتور را بیشتر از رابطه واژینال با شوهرم دوست داشته باشم؟
پاسخ: تحریک ویبراتور احساس خوبی دارد ، اما هرگز از خانمی شنیده نشده که آنرا به دخول آلت تناسلی و لمس همسر در رابطه زناشویی ترجیح دهد؛ مگر آنکه دچار عفونت واژینال باشد و با دخول دچار درد شود که این موضوع کاملا متفاوت است و نیاز به مراجعه به درمان دارد.

انواع ویبراتور جنسی
این مقاله در روشن کردن این موضوع است که اهمیت رابطه جنسی واژینال با کلیتوریس چیست .

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.