کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی

کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی ، تجربه اوج فانتزی در یک رابطه جنسی موفق

در این مقاله به تاثیر کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی در افزایش تجربه لذت در یک رابطه جنسی سالم می‌پردازیم و به شما خواهیم گفت قبل از خرید کاندوم می توانید دو گزینه کاندوم فضایی یا عروسکی را نیز در نظر بگیرید.

کاندوم فضایی

کاندوم فضایی نوعی از کاندوم است که در اشکال مختلف عرضه می‌شود و دلیل استفاده از آن این است که هنوز برخی مردان در یک رابطه جنسی در استفاده از کاندوم دچار مشکل هستند و معتقدند استفاده از کاندوم لذت جنسی را کاهش می‌دهد.

لذت کاندوم فضایی برای این دسته از افراد طراحی شده است و لذت جنسی حاصل از استفاده از کاندوم فضایی و تجربه حاصل شده از آن می‌تواند دلیل خوبی برای رابطه جنسی همراه با کاندوم باشد هرچند شاید امنیت بسیار بالای کاندوم معمولی یا کاندوم کلاسیک در جلوگیری از بارداری را نداشته باشد.

خرید کاندوم فضایی : انواع کاندوم فضایی در فروشگاه اینترنتی هپیکس

از فواید خرید کاندوم فضایی در یک رابطه جنسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بالا بردن لذت ارگاسم در خانم‌ها به علت تحریک نقطه جی G-spot
  • افزایش میل و لذت جنسی هر دو شریک رابطه جنسی
  • بزرگ کردن و افزایش حجم آلت آقایان
  • به ارمغان آوردن تجربه جدید و متنوع در رابطه جنسی سالم

کاندوم عروسکی

در ادامه با نوعی دیگر از کاندوم آشنا می‌شویم که انحصاراً برای افزایش لذت جنسی و تنوع در رابطه زناشویی طراحی شده است.

کاندوم‌ عروسکی یا اصطلاحا فاندوم از جنس لاتکس است با هدف اصلی لذت جنسی طراحی شده است اما امنیت بالای کاندوم‌های معمولی در جلوگیری از بارداری را ندارد. کاندوم عروسکی دارای اشکال مختلف هست که بیشتر مشابه شکل های فانتزی هست و با رنگ‌های متنوع ارائه می‌شود.

برای استفاده از کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی ژل روان کننده توصیه می‌شود؛ زیرا به خاطر حجم ایجاد شده بر روی آلت ممکن است موجب درد در هنگام دخول شود و شریک جنسی را کمی اذیت کند.

با توجه به تنوع و خلاقیت در شکل ظاهری ایجاد شده در رابطه به موجب استفاده از این نوع از کاندوم‌ها، این روش را به عنوان نوعی راه حل برای رفع سردمزاجی و ایجاد اشتیاق در رابطه جنسی پیشنهاد می‌کنند.

خرید کاندوم عروسکی : انواع کاندوم عروسکی در فروشگاه اینترنتی هپیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *