انواع کاندوم, محصولات جنسی

کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی تجربه اوج فانتزی در رابطه جنسی

کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی نقش مهمی در افزایش لذت رابطه جنسی موفق دارند. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت قبل از خرید کاندوم می‌توانید دو گزینه کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی را چه زمانی در نظر بگیرید و چه کاربردی برای شما و شریکتان خواهد داشت.

هر دو کاندوم عروسکی و فضایی از خانواده کاندوم خاردار هستند، در نتیجه تمام خصوصیات مربوط به این خانواده از کاندوم را دارند اما در کل قیمت کاندوم فضایی و عروسکی به نسبت سایر کاندوم‌های این خانواده بیشتر است.

کاندوم فضایی

کاندوم فضایی نوعی از کاندوم خاردار است که در اشکال مختلف عرضه می‌شود. کاندوم فضایی دارای خارهای مشابه با خانواده کاندوم خاردار هست با این تفاوت که خارهای کاندوم فضایی به مراتب بلند‌تر هستند؛ این مدل یکی از انواع کاندوم است که برای تحریک شریک رابطه جنسی به شدت به کار می‌آید.

در اصل این نوع کاندوم با داشتن خارهای متعدد در سر یا اطراف خود تحریک پذیری بیشتری را ایجاد می‌کند، البته باید توجه داشت کاندوم فضایی خارها با شکل و حالات مختلفی دارد. استفاده از کاندوم فضایی به صورت مکرر توصیه نمی‌شود چرا که امکان دارد به داخل واژن آسیب وارد کند.

کاندوم فضایی

اصولا تعداد کاندوم فضایی در هر بسته بندی یک عدد است و به صورت تکی به فروش می‌رسد.

کاندوم فضایی برای روابط زناشوئی پیشنهاد می‌شود که در آن همسر دچار سردمزاجی است یا دو طرف رابطه جنسی علاقه‌مند به کشف تجربیات جدید هستند.

فواید خرید کاندوم فضایی

  • بالا بردن لذت انواع ارگاسم در زن‌ها به علت تحریک نقطه جی G-spot
  • افزایش میل و لذت جنسی هر دو شریک رابطه جنسی
  • بزرگ کردن و افزایش حجم آلت آقایان و تحریک بیشتر خانم
  • به ارمغان آوردن تجربه جدید و متنوع در رابطه جنسی سالم

کاندوم عروسکی

در اینجا با نوع دیگر از کاندوم آشنا می‌شویم که انحصاراً برای افزایش لذت جنسی و تنوع در رابطه زناشویی طراحی شده است!

کاندوم عروسکی یا اصطلاحا فاندوم Fundom از جنس لاتکس است که با هدف افزایش حس فانتزی در رابطه جنسی طراحی شده است. این کاندوم دارای اشکال مختلفی است و حس شوخ طبعی و فانتزی و شادی را برای یک رابطه به ارمغان می‌آورد.

کاندوم بتمن ، کاندوم سوپرمن ، کاندوم خر ، کاندوم گاو ، کاندوم نوشابه و … برخی از مدل‌های معروف از انواع کاندوم عروسکی هستند.

در نظر داشته باشید به خاطر ساختار و شکل ظاهری این نوع کاندوم امنیت بالای کاندوم ساده در جلوگیری از بارداری را ندارد.

علاوه بر افراد با سن بیشتر که رابطه جنسی برای آنها عادی و روتین شده است، جوانانی که علاقه‌مند به تجربه‌های متفاوت دارند از این نوع کاندوم استفاده می‌کنند.

کاندوم عروسکی

برای استفاده از کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی ژل روان کننده توصیه می‌شود؛ زیرا به خاطر حجم ایجاد شده روی آلت ممکن است موجب درد در هنگام دخول شود و شریک جنسی را کمی اذیت کند.

اصولا تعداد کاندوم عروسکی در هر بسته بندی یک عدد است و به صورت تکی به فروش می‌رسد.

فواید خرید کاندوم عروسکی

  • کمک ذهنی به رفع مشکل سردمزاجی در بین زوجین
  • بزرگ کردن و افزایش حجم آلت آقایان و تحریک بیشتر خانم
  • ایجاد حس فانتزی در رابطه جنسی
  • مناسب برای جوانان برای تجربه یک رابطه خلاقانه و متفاوت

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.