کاندوم خاردار یا کاندوم ساده

کاندوم خاردار یا کاندوم ساده ، کدام را انتخاب کنیم؟

قبل از اینکه به مقایسه کاندوم خاردار یا کاندوم ساده بپردازیم، اولین سوالی که هر مصرف کننده باید از خود داشته باشد این است که هنگام رابطه جنسی با کدام کاندوم راحت‌تر هست!

این موضوع فقط به میزان لذت بردن مرد یا زن ارتباط ندارد و در استفاده از هریک از محصولات جنسی رضایت و لذت در طرفین شرط اول است.

در مقایسه کاربردی و جلوگیری از بارداری استفاده از کاندوم خاردار یا کاندوم ساده با هم فرق دارند و میزان امنیت و جلوگیری از ورود اسپرم به داخل رحم در کاندوم ساده عموما بیشتر است.

دومین موضوع این است که کاندوم خاردار برای کسانی که دچار زود انزالی هستند مناسب تر است و با تحریک پذیری بالاتر برای خانم‌ها زمان ارگاسم آنها را نزدیک‌تر می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود آقایانی که زودانزال هستند همزمان با خانم به ارگاسم می‌رسند.

در مورد خانم‌هایی که دارای واژن حساس‌تری هستند یا به تازگی رابطه جنسی را شروع کرده‌اند کاندوم ساده ( کاندوم معمولی یا کاندوم کلاسیک ) بهتر از کاندوم خاردار است؛ زیرا تنگی واژن در هنگام استفاده از کاندوم خاردار آسیب پذیرتر است.

از دیگر مقایسه‌های کاندوم خاردار با کاندوم معمولی به نوع ساختار این دو کاندوم بر می‌گردد. کاندوم خاردار با برجستگی‌های ریز در سطح کاندوم به تحریک بیشتر نقطه جی در واژن منجر می‌شود و خانم‌ها لذت جنسی بیشتری تجربه می‌کنند و حتی دیر انزالی در خانم‌ها را بهبود می‌دهد.

از نظر فواید کاندوم خاردار برای خانم‌هایی که دارای سیستم داخلی واژن کمتر حساس هستند، این نوع کاندوم می‌تواند انتخاب خوبی برای رسیدن به ارگاسم و نهایت لذت جنس است.

فراموش نکنید که کاندوم خاردار ضخیم‌تر است و آقایانی که استفاده از کاندوم برایشان مشکل است توصیه می‌شود کاندوم ساده استفاده کنند تا از لذت جنسی بیشتری برخوردار باشند.

نتیجه گیری در مورد اینکه کاندوم معمولی بخرم یا کاندوم خاردار ؟

کاندوم ساده از نظر امنیت در بیماری‌های مقاربتی و جلوگیری از بارداری امن‌تر و برای آقایان به خاطر ظریف بودن مناسب است و برای زوج‌های جوان بیشتر توصیه می‌شود اما اگر به دنبال رابطه جنسی با لذت بیشتر و همچین رضایت خانم هستید کاندوم خاردار پیشنهاد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *