انواع کاندوم, سلامت جنسی, محصولات جنسی

کاندوم خاردار یا کاندوم ساده ، کدام را انتخاب کنیم؟

کاندوم خاردار یا کاندوم ساده

قبل از اینکه به مقایسه کاندوم خاردار یا کاندوم ساده بپردازیم، اولین سوالی که هر مصرف کننده باید از خود داشته باشد این است که هنگام رابطه جنسی با کدام کاندوم راحت‌تر هست!

انتخاب کاندوم فقط به میزان لذت بردن مرد یا زن ارتباط ندارد و در استفاده از هریک از محصولات جنسی رضایت و لذت هر دو طرف شرط اصلی است. کاندوم خاردار برای لذت بردن بیشتر در رابطه جنسی است این درحالی است که کاندوم ساده پرکاربردترین نوع کاندوم در دنیا است.

در مقایسه کاربردی و جلوگیری از بارداری استفاده از کاندوم خاردار در برابر کاندوم ساده با هم فرق دارند و میزان امنیت و جلوگیری از ورود اسپرم به داخل رحم در کاندوم ساده عموما بیشتر است.

برای خرید کاندوم از فروشگاه اینترنتی هپیکس کلیک کنید.

کاندوم خاردار یا کاندوم ساده

دومین موضوع این است که کاندوم خاردار برای کسانی که دچار زود انزالی هستند مناسب تر است و با تحریک پذیری بالاتر برای خانم‌ها زمان ارگاسم آنها را نزدیک‌تر می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود آقایانی که زودانزال هستند همزمان با خانم به ارگاسم می‌رسند.

در مورد خانم‌هایی که دارای واژن حساس‌تری هستند یا به تازگی رابطه جنسی را شروع کرده‌اند کاندوم ساده ( کاندوم معمولی یا کاندوم کلاسیک ) بهتر از کاندوم خاردار است؛ زیرا تنگی واژن در هنگام استفاده از کاندوم خاردار آسیب‌پذیرتر است.

از دیگر مقایسه‌های کاندوم خاردار با کاندوم معمولی به نوع ساختار این دو کاندوم بر می‌گردد. کاندوم خاردار با برجستگی‌های ریز در سطح کاندوم به تحریک بیشتر نقطه جی G Spot در واژن منجر می‌شود و خانم‌ها لذت جنسی بیشتری تجربه می‌کنند و حتی دیر انزالی در خانم‌ها را بهبود می‌دهد.

از نظر فواید کاندوم خاردار برای خانم‌هایی که دارای سیستم داخلی واژن کمتر حساس هستند، این نوع کاندوم می‌تواند انتخاب خوبی برای رسیدن به ارگاسم و نهایت لذت جنس است.

برای خرید کاندوم خاردار از فروشگاه اینترنتی هپیکس کلیک کنید.

فراموش نکنید که کاندوم خاردار ضخیم‌تر است و آقایانی که استفاده از کاندوم برایشان مشکل است توصیه می‌شود کاندوم ساده استفاده کنند تا از لذت جنسی بیشتری برخوردار باشند.

نتیجه گیری در مورد اینکه کاندوم معمولی بخرم یا کاندوم خاردار ؟

کاندوم ساده یا کاندوم کلاسیک که کاندوم معمولی هم گفته می‌شود، از نظر امنیت در انواع بیماری مقاربتی و جلوگیری از بارداری امن‌تر و برای آقایان به خاطر ظریف بودن مناسب است و برای زوج‌های جوان بیشتر توصیه می‌شود اما اگر به دنبال رابطه جنسی با لذت بیشتر و همچنین رضایت خانم هستید کاندوم خاردار پیشنهاد می‌شود.

برای خرید کاندوم ساده از فروشگاه اینترنتی هپیکس کلیک کنید.

برای آشنایی در مورد برندهای مختلف کاندوم از طریق سایت آیمارکتور اقدام کنید.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.