انواع کاندوم, سلامت جنسی, محصولات جنسی

کاندوم خاردار یا ساده ، کدام را انتخاب کنیم؟

کاندوم خاردار یا کاندوم ساده

قبل از اینکه به مقایسه کاندوم خاردار یا ساده بپردازیم، اولین سوالی که هر مصرف کننده باید از خود داشته باشد این است که هنگام رابطه جنسی با کدام یک راحت‌تر هست!

انتخاب نوع کاندوم فقط به میزان لذت بردن مرد یا زن در رابطه ارتباط ندارد و در استفاده هر یک از محصولات جنسی در حین رابطه، رضایت و لذت هر دو طرف شرط اصلی است.

استفاده از کاندوم خاردار برای لذت بردن بیشتر در رابطه جنسی است و این درحالی است که کاندوم ساده پرکاربردترین نوع آن در دنیا است.

در مقایسه کاربردی و جلوگیری از بارداری استفاده از کاندوم خاردار در برابر ساده با هم فرق دارند و همچنین میزان امنیت و جلوگیری از ورود اسپرم به داخل رحم در نوع ساده آن عموما بیشتر است.

کاندوم خاردار یا ساده

یکی از مشکلاتی که زوج‌ها قبل از برقراری رابطه جنسی با آن برخورد می‌کنند، انتخاب نوع کاندوم است. متداول‌ترین و به نوعی پرمصرف‌ترین نوع کاندوم، ساده است ولی هر یک از انواع کاندوم‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد.

برای نمونه کاندوم زنانه برای همه زوج‌ها مناسب نیست و همین مسئله نشان دهنده دقت در انتخاب این محصول است.

ما در این قسمت به مقایسه کاندوم خاردار و ساده از منظرهای متفاوتی خواهیم پرداخت تا شما بر اساس نیاز خود بهترین محصول را انتخاب کنید.

کدام کاندوم لذت بیشتری دارد؟

یکی از اهداف برقراری رابطه، لذت بردن از انجام آن است. به طور کلی کاندوم خاردار به دلیل شکل ظاهری و شیارهایی که روی آن وجود دارد، لذت بیشتری به زنان منتقل می‌کند و همین مسئله باعث شده تا از نظر لذت بخشی در رابطه بین کاندوم خاردار یا ساده، کاندوم خاردار آن گزینه مناسب‌تری باشد.

کاندوم مناسب برای واژن های حساس

در مورد خانم‌هایی که دارای واژن حساس‌تری هستند یا به تازگی رابطه جنسی را شروع کرده‌اند، کاندوم ساده (معمولی یا همان کلاسیک) بهتر از کاندوم خاردار است؛

زیرا تنگی واژن در هنگام استفاده از کاندوم خاردار آسیب‌پذیرتر است.

حل مشکل زودانزالی

موضوع بعدی این است که کاندوم خاردار برای کسانی که دچار زود انزالی هستند مناسب‌تر است و با تحریک‌پذیری بالاتر برای خانم‌ها زمان ارگاسم آنها را نزدیک‌تر می‌کند

همین موضوع باعث می‌شود آقایانی که زودانزال هستند نیز همزمان با خانم به ارگاسم می‌رسند.

تفاوت ساختار کاندوم ساده و خاردار

در ادامه پاسخ به مسئله کاندوم خاردار یا ساده باید به ساختار آنها نیز توجه ویژه‌ای داشت. کاندوم خاردار با برجستگی‌های ریز در سطح به تحریک بیشتر نقطه جی G Spot در واژن منجر می‌شود و خانم‌ها لذت جنسی بیشتری تجربه می‌کنند و حتی دیر انزالی در خانم‌ها را بهبود می‌دهد.

از نظر فواید کاندوم خاردار برای خانم‌هایی که دارای سیستم داخلی واژن کمتر حساس هستند، این نوع می‌تواند انتخاب خوبی برای رسیدن به ارگاسم و نهایت لذت جنسی باشد.

برای خرید کاندوم خاردار یا ساده از فروشگاه اینترنتی هپیکس کلیک کنید.

فراموش نکنید که کاندوم خاردار ضخیم‌تر است و آقایانی که استفاده از این نوع کاندوم برایشان مشکل است توصیه می‌شود از نوع ساده استفاده کنند تا از لذت جنسی بیشتری برخوردار باشند.

کاندوم معمولی بخرم یا کاندوم خاردار ؟

کاندوم ساده یا کلاسیک که معمولی هم گفته می‌شود، از نظر امنیت در انواع بیماری مقاربتی و جلوگیری از بارداری امن‌تر و برای آقایان به خاطر ظریف بودن مناسب است،

همچنین برای زوج‌های جوان بیشتر توصیه می‌شود اما اگر به دنبال رابطه جنسی با لذت بیشتر و همچنین رضایت خانم هستید کاندوم خاردار پیشنهاد می‌شود.

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *