خرید کاندوم, محصولات جنسی

کاندوم مناسب خود را چگونه انتخاب کنیم؟

کاندوم مناسب

خرید کاندوم مناسب برای بعضی اشخاص ممکن است خجالت آور باشد و به همین علت زمانی که به فروشگاه مراجعه می کنند، قابل دسترس‌ترین مدل آن را فارغ از در نظر گرفتن نیازشان انتخاب و خریداری می کنند. خرید کاندوم به شکل اینترنتی می تواند راه حلی مفید برای این کار باشد بهتر است با ما همراه باشید تا در مورد کاندوم مناسب خود اطلاعات کافی و در نتیجه خرید ثمربخشی داشته باشید:

برخلاف باور اکثر ما، کاندوم‌ها تک سایز یا اصطلاحا فری سایز نیستند! برای اینکه آمیزش راحتی داشته باشید، باید از کاندوم مناسب خود استفاده کنید. پیش از خرید کاندوم باید بدانید کدام سایز کاندوم برای شما مناسب است.

چگونگی سایزبندی کاندوم مناسب

سایزهای مختلف کاندوم را در این‌جا می‌بینید:

  • کاندوم سایز کوچک ۴۴ میلی‌متر (عرض) در ۱۶۰ میلی‌متر (طول)
  • کاندوم سایز متوسط ۵۰ میلی‌متر (عرض) ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر (طول)
  • کاندوم سایز بزرگ ۵۳ میلی‌متر (عرض) ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر (طول)
  • کاندوم سایز فوق‌العاده بزرگ ۵۷.۱۵ میلی‌متر (عرض) ۲۰۵.۷۴ میلی‌متر (طول)

کاندوم ها در حالت عادی سایز استاندارد هستند و همه افراد می توانند از آن استفاده کنند مگر در حالتی که آلت فرد بزرگتر از حد استاندارد باشد و قطر آن بیش از ۷ سانتیمتر باشد که برای این دسته افراد کاندوم سایز بزرگ در نظر گرفته شده است. از نظر طول نیز همین شکل است و کاندوم های استاندارد با طول ۱۷ سانتیمتر ساخته می شوند و البته نیازی نیست کاندوم تا انتهای آلت را بپوشاند. در ایران نیز ۹۹ درصد کاندوم های تولیدی یا وارداتی سایز استاندارد هستد.

در صورتی که آلت شما با سایز های رایج موجود در بازار راحت نیست باید کاندوم کوچکتر و یا کاندوم بزرگتر را تهیه کنید. بنابراین سه سایز برای کاندوم وجود دارد:

  • کاندوم سایز نرمال
  •  کاندوم بزرگ
  •  کاندوم کوچک

به یاد داشته باشید که برای خرید کاندوم باید عوامل دیگری مانند میزان محافظت و کارآیی آن را نیز مورد توجه قرار دهید. و فقط راحتی آن مد نظرتان. اگر شما به تازگی استفاده از کاندوم را شروع کرده‌اید، برای خرید کاندوم سایز نرمال را انتخاب کنید. پس از بار اول که آن را استفاده کردید، می‌توانید سایز بزرگ‌تر یا کوچک‌تر را بسته به آلت تناسلی خودتان خریداری کنید. نباشد.

برای خرید کاندوم تاخیری به فروشگاه اینترنتی هپیکس مراجعه کنید.

اگر کاندوم برای آلت تناسلی خیلی کوچک باشد، احتمال پاره شدن آن در طول رابطه‌ی جنسی زیاد است به این دلیل که فراتر از قدرتی که دارد کش می‌آید. از سوی دیگر، کاندومی که خیلی بزرگ است ممکن است سر بخورد یا دربیاید. و چنین اتفاقی می‌تواند سبب بارداری ناخواسته و بروز بیماری‌های منتقله از راه رابطه‌ی جنسی شود.

اندازه‌ گیری آلت تناسلی برای خرید کاندوم مناسب

وسایل لازم را آماده کنید: قلم، کاغذ و متر. اگر متر ندارید، نخ و خط‌کش هم خوب است.

وقتی آلت‌تان به طور کامل بلند شده‌است، نخ یا متر را در پایه شفت قرار دهید. پایه‌ی شفت همان قسمتی است که شفت به استخوان شرمگاهی متصل است. تمام طول آلت تناسلی خود را تا نوک اندازه‌گیری کنید. از یک قلم برای درج علامت روی نخ یا متر استفاده کنید. سپس متر یا نخ را دور آلت تناسلی ببندید تا سایز دور آن را نیز اندازه‌گیری کنید هنگام استفاده از نخ، آن را روی یک سطح صاف قرار بدهید. سپس قسمت علامت‌گذاری شده را با خط‌کش اندازه‌گیری کنید. برای اندازه‌گیری طول، نیاز است که آلت در حالت نعوظ (راست شده) باشد. اگر از خط کش استفاره می کنید یک سر خط‌کش را در انتهای آلت (سمت شکم) و بالای آن قرار دهید و سر دیگر خط‌کش را تا سر آلت و نوک آن بکشید. سپس اندازه را یادداشت کنید.

مقاله افزایش سایز آلت را حتما در وبلاگ ما مطالعه کنید.

کمی بیشتر در مورد انتخاب کاندوم

اندازه‌گیری طول آلت تناسلی برای تعیین سایز کاندوم، روش مناسبی است. اکثر مردان این کار را انجام می‌دهند تا طول کاندوم برای‌شان مناسب باشد. اما طول تنها عامل مهم ​​نیست.

اجازه بدهید این مورد را با بحث درباره‌ی یک مطالعه توضیح بدهیم. میانگین طول آلت تناسلی یک تحقیق که شامل ۱۵۰۰۰ مرد بود ۹۳.۹۸ میلی‌متر در قسمت نزدیک به پایه و ۹۱.۴۴ میلی‌متر در نزدیک نوک آلت. اما در طول نعوظ، آلت تناسلی بزرگ می‌شود. در نتیجه، طول آلت به ۱۱۶.۸۴ میلی‌متر در نزدیکی پایه و طول کلی ۱۳۲.۰۵ بود.

اکثر کاندوم ها در بازار فعلی، زمانی که پای طول به میان می‌آید، هیچ جایی برای شکایت باقی نمی‌گذارند. ابعاد موجود نه تنها کامل هستند، بلکه در رابطه با طول بسیار هم رضایت‌بخش هستند.

نکته‌ی دیگری این است که کاربران لازم نیست که به طور کامل کاندوم را باز کنند چرا که اکثر کاندوم ها بین ۲۱۵.۹ میلی‌متر و ۱۶۵.۱ میلی‌متر است بنابراین جایی برای نگرانی وجود ندارد. مگر این‌که اندازه‌ی آلت تناسلی شما بیش‌تر از سایز متوسط ​​باشد.

برای خرید کاندوم به فروشگاه اینترنتی هپیکس مراجعه کنید.

عرض کاندوم به اندازه‌ی طول آن مهم است. اگر می‌خواهید سایزهای کاندوم ها را مقایسه کنید، باید عرض را بدانید. همانگونه که در بالاتر اشاره شد عرض استاندارد کاندوم بین ۴۴.۴۵ تا ۵۰.۸ است.

از طرف دیگر، کاندوم‌هایی که عرضی کم‌تر از ۴۴.۴۵ میلی‌متر دارند، کمی تنگ هستند. و آن‌هایی که بیش از ۵۰.۸ عرض دارند بزرگ‌ترین در نظر گرفته می‌شوند.

اولین چیزی که در این رابطه باید درک شود این است که عرض کاندوم ضرب در دو با دور آلت تناسلی در نزدیکی پایه برابر است. بنابراین اگر می‌خواهید عرض صحیح کاندوم را اندازه‌گیری کنید، کاری که باید انجام دهید این است که آن را روی یک خط‌کش صاف باز کنید. سپس اندازه را از یک طرف لبه به سمت دیگر بگیرید.

هنگامی که اندازه را دو برابر می‌کنید، سایز دور قسمت نزدیک به پایه را به دست می‌آورید. به عنوان مثال، هنگامی که یک کاندوم عرض ۶۰.۹۶ میلی‌متر است، دور قسمت پایه‌ی آلت ۱۲۱.۹۲ میلی‌متر است. اگر عرض کاندوم برای شما مهم باشد، باید این فاکتور را در نظر بگیرید.

اگر شما در جستجوی یک کاندوم نسبتا عریض‌تر هستید، می‌توانید نمودار سایز برند را بررسی کنید. زمانی که می‌خواهید کاندوم کاملا اندازه باشد، هم طول و هم عرض هر دو مهم هستند. در غیر این صورت، داشتن مقاربت با یک کاندوم نه تنها آزاردهنده، بلکه ناخوشایند هم است.

ضخامت یک نکته مهم برای انتخاب کاندوم مناسب

ضخامت نکته‌ی بعدی است. این مورد دومین عامل مهم است که روی مناسب بودن کاندوم تأثیر می‌گذارد.

هنگامی که دور آلت تناسلی بالاتر از حد متوسط است، نمی‌توانید کاندوم های استاندارد بپوشانید. چرا که ممکن است کمی تنگ باشند. برعکس، زمانی که ضخامت آلت تناسلی پایین‌تر از حد متوسط ​​است، کاندوم استاندارد ممکن است سر بخورد و بیرون بیاید. با توجه به این موضوع، باید دور آلت تناسلی‌تان را تعیین کنید تا بتوانید بهترین محصول را انتخاب کنید.

پس از اطلاع از سایز مناسب خود باید به سراغ انواع کاندوم موجود در بازار بروید و بر اساس سلیقه و نیازتان انتخاب کنید. اگر می‌خواهید دست به خرید کاندوم بزنید پیشنهاد می‌کنیم مقاله « انواع کاندوم » و « قیمت کاندوم » را مطالعه کنید.

برای آشنایی با برندهای کاندوم می‌توانید این مقاله را مرور کنید: قبل از خرید کاندوم با برندهای محبوب کاندوم آشنا شوید

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *