آموزش جنسی, سلامت جنسی

واژن تنگ با استفاده از تمرین‌های ورزشی

واژن تنگ ورزش

یکی از موضوعات مهم در مورد داشتن واژن تنگ آن است که خانم‌ها می‌بایست عضلات ناحیه تناسلی را قوی کنند. در نظر داشته باشید که اندام تناسلی خانم‌ها به خودی خود دارای خاصیت ارتجاعی است و به همین دلیل است که پس از زایمان طبیعی، مجددا به حالت اولیه خود باز می‌گردد.

واژن تنگ

در این مقاله در نظر داریم تا با ارائه تمرین‌های ورزشی روزانه و هفتگی که قابلیت انجام در خانه را دارد، به شما برای داشتن یک واژن تنگ راه کار ارائه می‌دهیم:

تمرین Leg UP در یوگا

به پشت روی زمین دراز کشیده و بدون اینکه زانو خم شود یکی در میان پاهای خود را بالا ببرید. جهت نتیجه دلخواه و تقویت عضلات واژن و باسن این تمرین را حداقل 90 روز و یک ربع در روز تا چهار ست در روز انجام دهید.

برای خرید کاندوم از فروشگاه اینترنتی هپیکس اقدام کنید.

نقش تمرین کگل در جمع کردن عضلات واژن

مهم نیست کجا هستید جهت انجام تمرین کگل کافیست مانع شدن و قطع ادرار را شبیه و عضلات باسن را منقبض و 8 تا 10 ثانیه در این حالت حفظ نمایید، این کار را به مدت چهار دقیقه و چندین بار در روز انجام دهید.

واژن تنگ با تمرینات کشش لگن

برای انجام این تمرینات و تقویت عضلات لگن باید ابتدا بر روی یک صندلی نشسته و پاهایتان را از هم جدا کنید. سپس دست­هایتان را به صورتی که آرنج بیرون باشد بر روی زانو قرار دهید. حالا رو به جلو خم شوید و آرنج را خم کنید و وزن خود را روی ران بندازید. پس از آن بازوها را باز کنید و قفسه سینه را به بالا بکشید و قسمت جلویی لگن را بالا و قسمت عقبی را پایین نگه دارید.

اسکات

تقویت عضلات لگن و ران، فرم دهی به این ناحیه و تنگ کردن واژن با اسکات میسر می‌شود. برای این تمرین باید ابتدا پاهایتان را کمی بیشتر از عرض باسن باز کنید و کف پاها در زاویه ۳۰ درجه قرار گیرند. در ادامه مانند زمانی که می­‌خواهید بر روی صندلی بنشینید، باسن خود را به سمت عقب ببرید و با در نظر گرفتن اینکه فشار بر روی کف پا باشد دوباره به حالت اولیه بازگردید.

ساده­‌ترین تمرین برای داشتن واژن تنگ

مهم نیست کجا هستید! نفس را حبس کرده و سعی کنید عضلات واژن را منقبض کنید و پس از چند ثانیه همراه با بازدم، عضلات واژن را رها کنید. زمان مناسب برای نتیجه دلخواه سه ماه و روزانه ۱۰ مرتیه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مهبل کلیک کنید.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *