آموزش جنسی

لذت رابطه جنسی با تماشای فیلم در خانه !

لذت رابطه جنسی

با تماشای فیلم در خانه بمانیم و با لذت رابطه جنسی علاوه بر سلامت نگه داشتن خود، رابطه خود را مستحکم کنید. در برخی از جوامع به تماشای فیلم به همراه داشتن رابطه در اصطلاح Netflix و Chill می‌‎گویند.

Netflix & Chill اصطلاحی است که یک رابطه جنسی موفق در زمان تماشای فیلم یا سریال به بهترین نحو شکل می‌گیرد.

یکی از انواع رایج رابطه زناشویی در زمان تماشای فیلم و سریال است و در زیر برخی از پوزیشن های جنسی برای تحریک نقطه جی g-spot و کلیتورال clitoral و دخول عمیق را مشاهده می‌کنید که موجب افزایش اوج لذت رابطه جنسی می‌شود.

برای خرید کاندوم از فروشگاه اینترنتی هپیکس کلیک کنید.

 لذت رابطه جنسی

موقعیت احساس برانگیز سینمایی

رابطه جنسی دهانی Cinema Stroke Fellatio Position در زمان تماشای فیلم داغ روی نیمکت لذت بخش است. بدین ترتیب با نوازش آلت تناسلی مرد و نوازش کل بدن معاشقه را با او شروع کنید.لذت رابطه جنسی دهانی

پوزیشن زن روی مبل Couch Potato Cunnilingus Position در این موقعیت زن در لبه مبل به شکل زیر قرار می‌گیرد؛ در مرحله بعد، به آرامی و اغواگرانه یکدیگر را کاملاً تحت‌الشعاع قرار دهید.

با بوسه‌های روی ران شروع کرده و رابطه دهانی در ناحیه کلیتوریس داشته باشید. هنگامی که برانگیختگی همسرتان افزایش یافت، می‌توانید از انگشت در داخل واژن و تحریک نقطه جی استفاده کنید.

پوزیشن زن روی مبل

پوزیشن آرمرست Armrest Yes همانطور که در تصویر می‌بینید می‌توانید از این هم بستری لذت ببرید و تحریک نقطه جی و تحریک کلیتوریس دستی را انجام دهید.
هنگامی که شریک جنسی آماده شده با قرار دادن همسرتان بر روی قسمت بالایی مبل به مقاربت بپردازید.
این پوزیشن جنسی امکان تحریک g-spot و موقعیت برای تحریک کلیتوری دستی را فراهم می‌کند. با استفاده از انگشت یا دو انگشت و با حرکت دایره‌ای آهسته در اطراف کلیتوریس شروع کنید.

پوزیشن آرمرست در زمان تماشای فیلم

پس از مدتی سرعت مالش را سریع کنید و با استفاده از انگشتان خود تحریک مستقیم کلیتوریال را افزایش دهید. اگر احساس کردید که ارگاسم در حال وقوع است، سعی کنید یک ریتم ثابت داشته باشید. برای مطالعه انواع ارگاسم کلیک کنید.

پوزیشن داگی Doggy on the Couch Sex Position در این پوزیشن رابطه جنسی ، زانو در حالت عقب است که با استفاده از لبه مبل یا صندلی مانند شکل انجام می‌شود و از تحریک g-spot بسیار خوبی برخوردار است.
مهم این است که کمر همسر کمی از عقب قوس داشته باشد و لگن را به سمت همسر خود کج کند و همسر با انگشتان خود کلیتوریس یا چوچوله را تحریک می‌کند.

پوزیشن سگی

در زمان قرنطینه خانگی با تماشای فیلم در خانه بمانیم و با تنوع از لذت رابطه جنسی برای خود لحظات به یاد ماندنی بسازیم.

منبع: Netflix & Chill

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *