آموزش جنسی, سلامت جنسی

لباس زیر جذاب در تحریک جنسی چه نقشی دارد؟

لباس زیر جذاب

جدا از ماهیت لباس زیر بعنوان تنپوش بهداشتی، تنوع این نوع لباس و اهمیت آن در صنعت مد غیر قابل انکار است. لباس زیر جذاب Undergarment به عنوان یک عامل تحریک کننده جنسی و افزایش رغبت و میل جنسی نیز کاربرد دارد و نقش مهمی در خارج شدن از یکنواختی رابطه جنسی بازی می‌کند.

با توجه به این موضوع حتما در نظر داشته باشید که وقت گذاشتن و صرف سلیقه در انتخاب لباس زیر جذاب و تحریک کننده برای رابطه جنسی بسیار مهم است و فراموش نکنید انتخاب لباس زیر برای رابطه جنسی را مطابق با سلیقه شریک جنسی خود انجام دهید.

برای داشتن یک رابطه جنسی مطمئن، قبل از هرکاری نسبت به خرید کاندوم اقدام کنید.

انتخاب لباس زیر جذاب برای رابطه جنسی:

اولین نکته در انتخاب لباس زیر شناخت کافی از اندام خود است. برای نتیجه بهتر از لباس‌هایی استفاده کنید که نقاط تحریک کننده بدن شما را به درستی نمایش دهد و پوشیدن لباس زیر نامناسب ممکن است نتیجه مطلوب را حاصل نکند.

دومین موضوع در انتخاب لباس زیر جذاب که در تحریک پذیری آقایان نقش موثری دارد، رنگ لباس زیر است. بدین ترتیب اگر از سلایق و وسواس فکری همسر خود آگاه هستید استفاده از رنگ‌های هیجان انگیزی که میل و کشش جنسی را افزایش می‌د‌هد مانند قرمز، نارنجی و زرد توصیه می‌شود. البته رنگ پوست و آرایش شما هم می‌تواند در بهبود اثرگذاری آن نقش داشته باشد.

جدا از این موضوع که لباس زیر باید راحت باشد، اگر قصد شما از خرید لباس زیر، نمایش استایل هیجان انگیز در رابطه جنسی است از لباس زیر‌ تنگ و چسبان استفاده کنید تا برجستگی اندام‌ تناسلی و سینه‌ نمایان‌تر و تحریک کننده‌تر باشند.

از دیگر نکات در خرید لباس زیر، جنس و طرح است. در خرید لباس زیر جذاب و فانتزی جنس‌های ساتن و تور از تحریک کنندگی بالاتری برخوردارند و تنوع در لباس‌ زیر فانتزی و ست لباس‌های عروسکی تجریه‌های روابط جنسی متفاوتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

خرید لباس زیر مناسب حتی می‌تواند برخی از عیوب مانند کوچک بودن سینه، افتادگی سینه، بزرگ بودن شکم را در نمایش ابتدایی و ایجاد تحریک پذیری برطرف کند و حتی با استفاده از نقاب ، دستبند و کلاه می‌توانید هیجان بیشتری به رابطه جنسی خود بدهید.

استفاده از تن‌پوش حریر نیز از دیگر مواردی است که می‌تواند همسرتان را برای اکتشاف لباس زیر جدیدتان هیجان‌زده‌تر کند و توصیه می‌شود لذت در آوردن لباس را از او نگیرید.

البته در خصوص آقایان نیز شورت‌های عروسکی، شورت لاتکس و شورت لامبادای مردانه نیز وجود دارد که می‌تواند به همان میزان در ایجاد رابطه هیجان انگیز موثر باشد.

در آخر اینکه جهت پوشش روزانه از لباس زیر نخی و سایز مناسب استفاده نمایید و لباس‌های زیر زنانه و دخترانه را حتما جداگانه شستشو نمایید.

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *