آموزش جنسی

شریک جنسی چاق و بهترین پوزیشن جنسی برای مردان و زنان چاق

شریک جنسی چاق

آیا شریک جنسی چاق تاثیری در میزان لذت از رابطه جنسی دارد؟آیا پوزیشن هایی مخصوص افراد چاق وجود دارد که از آن طریق لذت جنسی را تجربه کنند؟ در این مقاله همراه ما باشید تا پوزیشن های مخصوص افراد چاق را به شما آموزش دهیم و نکاتی که باعث میشود لذت بیشتری را تجربه کنید به شما بگوییم.

شریک جنسی چاق و رابطه جنسی موفق با مرد یا زن چاق، تاثیر آنچنانی در اوج لذت جنسی ندارد.فقط چاقی باعث میشود قرار گرفتن در بعضی پوزیشن ها سخت و شاید غیر ممکن شود. توجه داشته باشید بخش‌های مربوط به اضافه وزن می تواند نفوذ یا دسترسی کلیتال و تحریک در هنگام رابطه جنسی را محدود کرده و لذت آن را کمتر کند.

نکته مهم :

اجازه دهید همه چیز صادقانه باشد. بیشتر ما بدن لاغر و شکم شش تیکه نداریم. بسیاری از زوج‌ها یک یا هر دوی آنها اضافه وزن دارند. چربی اضافی روی بدن می‌تواند برخی از موقعیت‌های جنسی را برای لذت بردن به چالش بکشد.

فهرست مطالب :

 • چند تکنیک و پوزیشن جنسی

 • تکنیک اول
 • تکنیک دوم
 • تکنیک سوم
 • تصویر بهترین پوزیشن جنسی برای مردان و زنان چاق
 • جمع بندی
 • سوالات متداول

 

 

تکنیک ها و پوزیشن های جنسی برای افراد چاق:

تکنیک اول:

قرار دادن یک بالش محکم و تاشو در زیر بدن : بالش مناسب برای این کار بالش جنسی است که هم محکم باشد و هم شیب مناسب داشته باشد.بالش لگن خانم را بالا می برد و برای حداکثر لذت، آن را به زاویه دقیق کج می‌کند.

شریک جنسی چاق

ولی اگر برای شما خرید بالش جنسی مقدور نیست، در منزل یک بالش از الیاف سفت استفاده کنید که تحمل وزن هر دو شریک جنسی را داشته باشد و به قول معروف سطح بالش کم نشود و نخوابد.

.

مزیت‌های استفاده از بالش در هنگام رابطه زناشویی با شریک جنسی چاق :

بالش جنسی برای برطرف کردن فشار گردن برای فرد در هنگام بلند کردن لگن زن و دسترسی به دستگاه تناسلی آنها بسیار مناسب است. زاویه ایجاد شده برای لگن، عمیق‌ترین مقاربت و نزدیکی ممکن در هنگام رابطه جنسی را میسر می‌کند.

 

 

تکنیک دوم : تحریک کلیتوریس
هنگامی که در طول رابطه جنسی، زن در بالای شوهر قرار گیرد، آلت تناسلی مرد برای تحریک بهتر کلیتوریس و مقاربت عمیق‌تر قرار می‌گیرد. برای بهترین نتیجه می‌توانید از ژل لوبریکانت و روان کننده نیز استفاده کنید.

 

 

تکنیک سوم : تحریک G-Spot
زاویه نفوذ ایجاد شده توسط بالش باعث می‌شود تحریک g-spot در طول رابطه جنسی بسیار ساده‌تر و قدرتمندتر شود. برخی موارد پوزیشن از ناحیه پشت و در لبه تختخواب روی بالش جنسی راحت‌تر است و موقیعت لگن را برای نزدیکی عمیق و تحریک بهتر نقطه جی در حین مقاربت قرار می دهد. استفاده از کاندوم‌ فضایی تحریک نقطه جی را افزایش می‌دهد.

 

تصویر بهترین پوزیشن جنسی برای مردان و زنان چاق:

حالت لگن را به عقب و بیرون قرار داده و کمر را قوس دهید، این زاویه مناسبی را برای سکس راحت‌تر ایجاد می‌کند.

در زیر چند پوزیشن مناسب افراد چاق را به شما نمایش می‌دهیم، برای مشاهده بهتر و بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید.

جمع بندی :

رابطه چاقی با سلامت جنسی مساله ای نیست که براحتی بتوان آن را نادیده گرفت.چرا که بر جنبه های مختلف زندگی بخصوص رابطه‌ی جنسی تاثیر میگذارد.کاهش وزن ممکن است یکی از بهترین راه‌ها برای بازگرداندن عملکرد طبیعی جنسی در مردان و زنان باشد.چاقی گاهی باعث می‌شود فردبه طور کامل از ارتباط جنسی اجتناب کند. افراد چاق تصویر ذهنی بدی از بدن خود دارند و همین تصویر باعث می‌شود تا کمتر بخواهند رابطه جنسی صمیمانه و با اعتماد‌به‌نفسی با شریک خود برقرار کنند.با دانستن پوزیشن های متنوع میتوان در ارتباط جنسی با افراد چاق نهایت لذت را تجربه کرد.

 

 

بیشتر بخوانید: شریک جنسی چاق و بهترین پوزیشن جنسی برای مردان و زنان چاق

پست های مرتبط

1 نظر در “شریک جنسی چاق و بهترین پوزیشن جنسی برای مردان و زنان چاق

 1. کاربر هپیکس گفت:

  من فکر میکنم اگر پوزیشن های بیشتری اضافه نمایید
  بهتر باشد

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *