محصولات جنسی

روغن خراطین و بزرگ کردن آلت تناسلی و سینه

روغن خراطین

روغن خراطین Kharatin Oil در بزرگ کردن آلت تناسلی آقا و همچنین بزرگ کردن سینه و باسن خانم نقش بسزایی دارد.

یکی از مسایل و دغدغه‌هایی که هم در مورد آقایان و هم خانم‌ها صدق می‌کند وسواس مربوط به کوچک بودن اندام تناسلی است و این موضوع در اعتماد به نفس آنها بسیار موثر است.

  • خانم‌ها می‌توانند برای افزایش سایز اندامی مانند : لب ، گونه ، سینه ، باسن و خط خنده و غیره از روغن خراطین استفاده کنند.
  • آقایان جهت افزایش سایز آلت تناسلی و اندام جنسی‌شان می‌توانند از روغن خراطین کمک بگیرند.

روعن خراطین چیست؟

روغن خراطین از روغن گیری ایزینیا فتیدا Eisenia fetida که نوعی کرم خاکی هندی تهیه می‌شود. در روغن خراطین ماده‌ای به نام الانتئین است که با ترکیب آن با جوز هندی اثر حجم دهندگی و افزایش سایز آلت را به دنبال دارد.

روغن خراطین روی نواحی بدن با بافت اسفنجی مانند لب ، گونه و پستان ، باسن در خانم‌ها و اندام تناسلی آقایان بیشتر است.

این روغن بر اساس توصیه های طب سنتی فرآوری می شود. خاصیت این روغن در طول سالیان طولانی به اثبات رسیده است و افراد با جنسیت های زن یا مرد برای حجم دادن به عضلات خود از آن استفاده کنند.

برای خرید کاندوم تاخیری از هپیکس اقدام کنید.

روغن خراطین برای بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان پیشنهاد می‌شود.

کرم خاکی دارای قابلیت ترمیم و ساخت پروتئین است و از گذشته در طب سنتی ایران و چین جهت حجم دهی به عضلات مورد استفاده قرار می گرفته است. روغن خراطین به صورت موضعی باعث افزایش حجم و فربه شدن عضو مورد نظر از بدن می شود.

به عنوان مثال مصرف آن روی آلت آقایان باعث افزایش سایز آلت تناسلی می‌شود. همچنین استفاده از آن روی سینه خانم ها باعث افزایش سایز پستان زن می‌شود.

ترکیبات و خواص روغن خراطين چیست؟

روغن کرم زالو یا ایزینفتیدا با افزایش گردش خون دارای ترکیبات حجم دهنده و بزرگ کننده است. افزایش حجم آلت تناسلی آقایان و بزرگ شدن سینه خانم‌ها که از طریق روغن خراطین بوجود آمده، مقطعی نبوده و ماندگاری دائم دارد.

برای آشنایی با برندهای کاندوم کلیک کنید.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *