انواع ژل, محصولات جنسی

راهنمای خرید ژل تاخیری ، قبل از خرید بخوانید!

خرید ژل تاخیری

خرید ژل تاخیری در ایران بسیار مرسوم است و مورد کاربرد زوجین در برقراری رابطه جنسی موفق است. در این مقاله اطلاعات تکمیلی در مورد ژل تاخیری به شما ارائه می‌شود تا بدانید آیا برای رابطه زناشوئی خود نیاز به آن دارید یا خیر!

ژل تاخیری چیست ؟

لیدوکائین Lidocaine یکی از پرمصرف‌ترین داروهای بی‌حسی موضعی است که در دنیا استفاده می‌شود. این دارو بیشتر در درمان‌های دهان و دندان استفاده می‌شود. این ماده با رقابت با کلسیم در نشستن بر روی اعصاب باعث کنترل عبور سدیم از غشای سلولی شده و مرحله دپولاریزاسیون پتاسیل عمل را کاهش می‌دهد و نهایتا شروع و هدایت امواج عصبی را متوقف می‌کند

ژل تاخیری یکی از ابزارهای مورد استفاده در رابطه جنسی است که ترکیبات آن شامل آب و لیدوکائین است و به افراد کمک می‌کند تا زمان رابطه زناشوئی خود را افزایش دهند.

تفاوت ژل تاخیری با اسپری تاخیری چیست؟

هر دو مدل ژل یا اسپری تاخیری برپایه آب ساخته و تولید می‌شوند و ماده اصلی بی‌جس کننده آنها همان لیدوکائین است.

تفاوت عمده اسپری تاخیری با ژل تاخیری در میزان استفاده از لیدوکائین است. افرادی دچار زودانزالی شدید هستند می‌بایست از اسپری تاخیری و آنهایی که علاقمند هستند کمی رابطه خود را طولانی‌تر کنند از ژل استفاده می‌کنند.

در خرید ژل تاخیری و اسپری تاخیری این نکته را توجه داشته باشید: اسپری تاخیری حاوی 10 درصد لیدوکائین است و ژل تاخیری حاوی 2 درصد است. پس براساس نیاز بدنتان آن را انتخاب کنید.

ژل تاخیری علاوه بر داشتن لیدوکائین با خاصیت روان کنندگی سبب برقراری و حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی می‌شود.

زمان استفاده از ژل تاخیری

آیا همه باید نسبت به خرید ژل تاخیری اقدام کنند؟ حقیقت این است که به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر در سن جوانی هستید تا آنجا که می‌توانید از خرید ژل تاخیری دوری کنید. فراموش نکنید یک ماده کمک کننده برای برقراری رابطه زناشوئی طولانی‌تر است اما برای همه ضروری نیست.

از آنجایی که معمولا خانم‌ها دیرتر از آقایان به انواع ارگاسم می‌رسند، این مسئله در طولانی مدت باعث رنجش خاطر آنها شده و سرد مزاجی از عوارض جانبی آن در خانم‌ها است.

راه های مختلفی وجود دارد که آقایان بتوانند خود را با خانم‌ها هماهنگ سازند:

  • اولین توصیه پیش بردن صحیح ارتباط جنسی و رعایت کلیه مراحل آن است.
  • دومین موضوع این است که اگر می‌خواهید رابطه طولانی‌تری داشته باشید راهکارهای مقاله درمان زودانزالی آقایان و داشتن رابطه زناشویی طولانی‌تر را مطالعه کنید.
  • سومین راهکار استفاده از محصولات زناشویی تاخیری است. یکی از موارد پرطرفدار استفاده از ژل تاخیری و ضد حساسیت است.

عوارض ژل تاخیری

ژل تاخیری عوارض جانبی بسیار کمی دارد. از جمله عوارض آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بی‌حس شدن آلت تناسلی و کاهش نعوظ به دلیل وجود لیدوکائین در ژل
  • احتمال بروز حساسیت
  • طولانی شدن بیش از حد زمان انزال و خسته شدن زوج‌ها در رابطه جنسی
  • حساسیت نشان دادن واژن زن هنگام تماس با ژل تاخیری

لذا توصیه می شود چنانچه برای بار اول می‌خواهید محصولی را استفاده کنید حتما قبل از استفاده آن را تست نمایید تا اگر برایتان حساسیت‌زا بود، آگاه شود.

روش استفاده از ژل تاخیری

زوج‌هایی که چند سالی است از ازدواجشان می‌گذرد و بارها از انواع اسپری و انواع ژل تاخیری استفاده کرده‌اند، به راحتی می‌توانند محصولی که با بدن آن‌ها سازگارتر است را پیدا کنند.

افرادی که می‌خواهند برای اولین بار از ژل تاخیری برای افزایش لذت جنسی یا درمان زود انزالی استفاده کنند، بهتر است با ما همراه باشند تا با نحوه استفاده از این ژل تاخیری بیشتر آشنا شوند:

در صورتی که ژل تاخیری را برای افزایش زمان برقراری رابطه جنسی و دیر ارضا شدن انتخاب کرده‌اید، باید این مراحل را برای مصرف آن طی کنید:

۱. باز کردن درب ژل

در مرحله اول پس از خرید ژل تاخیری باید این موضوع را بررسی کنید که آیا درب آن پلمپ است یا خیر.در صورتی که درب محصول پلمپ بود آن را باز کرده و برای استفاده آماده شوید.

پلمپ نبودن درب ژل می‌تواند به منزله استفاده دیگران از آن باشد یا اینکه درب این محصول به صورت اتفاقی باز شده باشد. در هر دو حالت احتمال این که ژل آلوده باشد و سبب انتقال بیماری و بروز حساسیت شود وجود خواهد داشت. برای جلوگیری از بیماری مقاربتی حتما نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

۲. تست استفاده از ژل تاخیری

در دومین مرحله، ژل را روی بخشی از بدن تست کنید و این موضوع را بسنجید که نسبت به ژل حساسیت دارید یا خیر. در صورتی که به ژل تاخیری حساسیت نداشته باشید می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید؛ اما اگر با قرمز شدن و تورم و سوزش محل استفاده از ژل مواجه شدید، بهتر است محصول دیگری را برای استفاده در نظر داشته باشید.

۳. مالیدن ژل روی آلت تناسلی

درب محفظه ژل را باز کرده و مقداری از آن را با انگشت دست برداشته و بر روی آلت بمالید و سپس ماساژ دهید؛

ژل‌های تاخیری دارای فرمولاسیون‌های مختلفی هستند:

ژل‌هایی که فرمولاسیون بر پایه آب دارند باید چند دقیقه قبل از دخول استفاده شوند. زیرا اثر این ژل‌ها سریع‌تر از سایر محصولات تاخیری از بین می‌رود. هنگام استفاده از ژل‌هایی که فرمولاسیون بر پایه آب دارند باید حتماً کاندوم استفاده کنید تا ژل وارد واژن زن نشود و حساسیت خاصی ایجاد نکند. این ژل‌ها را باید مانند کرم روی آلت تناسلی بمالید.

ژل‌های دیگر، زمان انزال را بیشتر به تاخیر می‌اندازند و به صورت مالشی استفاده می‌شوند. نحوه استفاده از این ژل‌ها به این صورت است که مقداری از ژل را روی آلت تناسلی می‌مالید و به آرامی آن را ماساژ می‌دهید. با توجه به نوع ژل، ماساژ آن از ده دقیقه تا نیم ساعت خواهد بود. آقایانی که عضلات قوی و اندامی تنومند دارند و همین طور آقایانی که پوست بدنشان تیره می‌باشد اجازه دهند ژل مدت زمان بیشتری روی موضع بماند (حدود 45 دقیقه) .

پس از جذب شدن ژل، باید آلت تناسلی را برای برقراری رابطه جنسی تنها با آب و بدون استفاده از مواد شوینده شست‌وشو دهید یا این که از انواع کاندوم استفاده کنید.

استفاده از ژل به اندازه ای که تمام آلت، آغشته به ژل شود کافی است و نیاز نیست حجم زیادی ژل و یا با ضخامت بالا استفاده کنید.

قیمت ژل تاخیری

قیمت ژل تاخیری در داروخانه‌های مختلف سطح شهر و فروشگاه‌های اینترنتی از قیمتی بین 19 هزار تومان تا 33 هزار تومان به فروش می‌رسد.

بهترین ژل تاخیری

برندهای زیادی نسبت به تولید ژل تاخیری اقدام نکرده‌اند اما بهترین مارک ژل تاخیری در ایران شامل برند اموشن Emotion و برند گلاردو Galardo و پاورمن Power Man است.

در پایان:

تجربه مصرف کنندگان انواع ژل تاخیری نشان می دهد که آنها بر این باورند که ژل های تاخیری بهترین راهکار برای درمان مشکل زود انزالی است. در این ژل ها به میزان کافی از ماده بی حسی استفاده شده است و باعث می‌شود که طول رابطه جنسی به میزان منطقی و معقولی افزایش یابد. استفاده از ژل موجب رضایت دو طرف در رابطه جنسی موفق می‌گردد و لذت رضایت جنسی را برای زوجین به ارمغان خواهد آورد.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.