آموزش جنسی, سلامت جنسی

درمان زود انزالی به کمک کاندوم تاخیری

زود انزالی یکی از از رایج ترین مشکلات امروزه زوج های جوان است که نیازمند توجه ویژه ای است چرا که متاسفانه عدم درمان انزال زودرس باعث محرومیت زوجین از یکی از بهترین لذت های زندگی می شود.

زود انزالی یا انزال زودرس چیست؟

زود انزالی یا انزال زود‌رس Premature ejaculation نوعی اختلال عملکرد جنسی است که می‌تواند تاثیر منفی بر کیفیت زندگی جنسی یک مرد داشته باشد. تقریباً از هر ۳ مرد یک نفر مبتلا به این مشکل است. تاخیر در انزال و طولانی کردن مدت رابطه جنسی موجب افزایش لذت جنسی در طرفین رابطه می‌شود. کاندوم تاخیری می‌تواند در انزال زودرس آقایان بسیار مفید واقع شود.

درمان زود انزالی با استفاده از کاندوم تاخیری

استفاده از کاندوم می‌تواند به دلیل کم کردن میزان تماس آلت جنسی مردانه، باعث کمتر شدن زود انزالی شود. بدین صورت که کاندوم میزان تحریکات آلت تناسلی را کاهش می دهد و موجب طولانی شدن مدت رابطه جنسی می شود. بنابراین استفاده از کاندوم یک روش مناسب برای جلوگیری از انزال زودرس است. حال اگر کاندوم شما از نوع کاندوم تاخیری باشد، با داشتن مواد بی‌حس کننده و تحریک کننده، زمان رابطه جنسی چند برابر نسبت به حالت معمولی طولانی می‌شود.

برای خرید کاندوم تاخیری از طریق فروشگاه اینترنتی هپیکس اقدام کنید.

کاندوم تاخیری بر خلاف دیگر انواع کاندوم دارای مواد لیدوکائین و بنزوکائین (نوعی عصاره ی گیاهی بی حس کننده موضعی) هستند که باعث می شوند احساس آلت تناسلی کم شود، بنابراین تحریک نیز کم می شود و در نهایت با کاهش تحریک، مرد قادر است سرعت رابطه جنسی را کاهش دهد و رابطه جنسی طولانی مدتی را تجربه کند. هم چنین کاندوم تاخیری دارای نوعی رایحه مطلوب و تحریک کننده جنسی می باشد که می تواند به تحریک شریک جنسی شما کمک کند.

استفاده از این نوع کاندوم باعث افزایش توان جنسی آقایان می‌شود به خصوص افرادی که از زود انزالی رنج میبرند و اعتماد به نفس آنها را بطور قابل توجهی افزایش داده است.

در نهایت قابل ذکر است کاندوم تاخیری با داشتن ترکیبی از لایه نازک لاتکس و مواد بی‌حس‌کننده توانسته جزء پر طرفدارترین و پر مصرف ترین نوع کاندوم باشند.

تاخیر در انزال زودرس و طولانی شدن مدت رابطه جنسی که از طریق استفاده از کاندوم ایجاد می شود موجب افزایش لذت جنسی در طرفین رابطه می شود.

پیشنهاد می‌کنیم در صورت تمایل قبل از خرید کاندوم با برندهای محبوب کاندوم آشنا شوید.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *