آموزش جنسی, سلامت جنسی

درمان زودانزالی آقایان و داشتن رابطه زناشویی طولانی‌تر

درمان زودانزالی

طبق مستندات علمی زمان متوسط برای انزال مرد 6 دقیقه و زمان متوسط برای به ارگاسم رسیدن در زنان 12 دقیقه است. ولی با پیشنهاداتی که در این مقاله می‌دهیم، شما می‌توانید با درمان زودانزالی Premature ejaculation زمان رابطه زناشویی خود را تا 45 دقیقه افزایش دهید.

در کل سه روش اصلی برای درمان زودانزالی وجود دارد:

  • تمرینات ورزشی و بدنی
  • استفاده از داروهای مربوط به انزال زودرس
  • ایجاد فشار به آلت تناسلی و جلوگیری از انزال

تمرینات کگل برای درمان زودانزالی

کگل Kegels تمریناتی هستند برای تقویت عضلات کنترل انزال و به عضلات کف لگن گفته می‌شود. عضلات قوی کف لگن کنترل انزال بهتری به شما می‌دهد.

راه کنترل و پیدا کردن عضلات کگل چگونه است؟

وقتی به دستشویی می‌روید ، این کار را امتحان کنید: هنگامیکه در مرحله نیمه ادرار هستید، جریان ادرار را بدون اینکه ماهیچه‌ها را در باسن ، پاها یا شکم خود سفت کنید ، متوقف کنید و نفس خود را نگه ندارید. انقباض این عضلات همان تمرین کگل هستند که باید روی آنها تمرکز کنید.

درمان زودانزالی و ورزش Kegel برای مردان:

این عضلات را برای تعداد کم و  آهسته برای ده بار به فاصله‌های زیر منقبض کنید

مدت زمان هر انقباض را اینگونه بشمارید: یک می‌سی‌سی‌پی، دو می‌سی‌سی‌پی، سه می‌سی‌سی‌پی، چهار می‌سی‌سی‌پی، پنج می‌سی‌سی‌پی

تمرین کگل را سه بار در روز انجام دهید؛ شما در طول 4 هفته با تمرین می‌تواند کنترل انزال خود را بدست بگیرید. این یکی از بهترین روش‌های درمان زودانزالی است.

برای خرید ژل تاخیری به هپیکس مراجعه کنید.

بهبود رابطه جنسی با ارتباط ذهنی

برقراری ارتباط خوب با هم برای داشتن رابطه جنسی موفق لازم است. بنابرین از افکاری مانند “من به اندازه کافی خوب نیستم که همسرم را در رختخواب ارضا کنم” دور کنید، زیرا اضطراب موجب انزال زودتر می‌شود.

برای درمان زود انزالی یا انزال زودرس حتما روی ذهن خود کار کنید و تمرکز خود را به جای هرچیزی روی داشتن ارتباط ذهنی مثبت با همسر خود بگذارید.

همسرتان را زودتر از خود به حالت برانگیختگی برسانید

زنان می‌توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند بدون اینکه فاصله زمانی زیادی بین هر کدام فاصله باشد. پس حتی می‌توانید یکبار او را به ارگاسم برسانید، زیرا سطح برانگیختگی او پس از اولین سطح خود پایین نمی‌آید.

انواع ارگاسم در زنان کدام است؟

سریع نباشید، رابطه جنسی یک لذت است

عموما آقایان به طور غریزی می‌خواهند سخت، سریع و عمیق فشار بیاورند. در صورتیکه باید آرام آرام به او نفوذ کنید، لذا ریتم بسیار کندتر اما پایدار را شروع کنید تا به همسرتان فرصت دهید تا او احساس برانگیختگی کند و لذت ببرد.

آرامش داشته باشید

اضطراب عملکرد مرد را ضعیف می‌کند. فراموش نکنید که با همسرتان ارتباط برقرار کنید. درک و صبر او به کاهش اضطراب شما کمک می کند. در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید برای آرام کردن اضطراب عملکرد خود انجام دهید:

  • نفس کشیدن: قبل و در طول رابطه جنسی نفس عمیق بکشید تا خود را آرام کنید تا رسیدن به انزال را کندتر کنید.
  • ذهنیت مثبت: به این فکر کنید که “من بهترین تلاش خود را خواهم کرد، اما اگر دوام چندانی نداشته باشم، اشکال ندارد.”
  • برنامه پشتیبانی: اگر شما زودتر انزال داشتید، نگویید :”خوب! شاید دفعه دیگر. ” یک برنامه پشتیبان نیز داشته باشید تا رسیدن به اوج لذت جنسی او را فراهم کنید.

مقاربت و توقف را فراموش نکنید

روش کنترل انزال در شروع مقاربت بسیار خوب کار می‌کند، اما برای موفقیت به مقداری اراده نیاز دارید.

این روش ساده است؛ هنگامی که به نقطه ای که می‌خواهید به ارگاسم نزدیک شوید، توقف کنید و اجازه دهید که برانگیختگی شما کاهش یابد. هنگامی که برانگیختگی شما کمی پایین می‌آید ، سرعت ببخشید یا دوباره عشق‌ورزی را شروع کنید. تکرار کنید تا زمان رسیدن اوج باشد.

نکته آموزشی: اگر کمی بیش از حد پیش بروید و ارگاسم شروع شود ، عضلات کف لگن را به همان اندازه محکم فشار دهید که می‌توانید (مانند تمرین کگل را انجام دهید) یا نوک آلت تناسلی خود را با ناخن فشار دهید تا وقتی که احساس انقباض را متوقف کنید.

توقف برای تغییر پوزیشن

یکی از راه‌های کنترل انزال و توقف در مقاربت، تغییر پوزیشن است. سعی کنید از پوزیشن‌های مختلف برای بهبود حس خود استفاده کنید. بدن شما در حالت‌های متفاوت ممکن است زودتر به ارگاسم برسد.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *