آموزش جنسی, سلامت جنسی

خوردن نوک سینه در طول رابطه جنسی

خوردن نوک سینه

وقتی یک زن تحریک می‌شود، سینه یا پستان های او مانند کلیتوریس حساس می‌شوند. لذا لمس و تحریک صحیح سینه‌ها در افزایش لذت رابطه جنسی کمک کرده و زن راحت‌تر به انواع ارگاسم می‌رسند. خوردن نوک سینه باعث تشدید میزان تحریک زن می‌شود و به ارگاسم نزدیک می‌شود.

در این مقاله این موضوع را مورد بحث قرار میدهیم و از شما میخواهیم چنانچه تجربه ای در این مورد دارید با ما در میان بگذارید.

نقاط حساس دیگر غیر از واژن زن

واژن زن تنها نقطه‌ای نیست که او لذت جنسی کسب کند. سینه‌های او بسیار با لمس کردن جنسی حتی می تواند منجر به ارگاسم زنان شود! به دلایل مختلف سینه‌ها و خوردن نوک سینه‌های زن مکان مناسبی برای شروع یک رابطه جنسی است.

برای خرید کاندوم از فروشگاه اینترنتی هپیکس همین حالا کلیک کنید.

تحریک پستان و خوردن نوک سینه در رابطه جنسی

تحریک سینه در شروع معاشقه به زن کمک می‌کند تا روحیه پیدا کند و بدن خود را برای مقاربت آماده کند.

تحریک پستان و خوردن پستان احساس خوبی دارد و برای گیرنده لذت بخش است. بخشی از مغز او که در هنگام تحریک پستان فعال می‌شود، همان حس تحریک کلیتوری است.

تحریک پستان هورمون اکسی توسین آزاد می‌کند که باعث بهبود کیفیت رابطه جنسی موفق می‌شود.

خوردن سینه

هورمون اکسی توسین Oxytocin چیست؟

اکسی توسین هورمونی است که در هنگام زایمان، شیردهی و رابطه جنسی ترشح می‌شود. با احساس همدلی، اعتماد و پیوند در ارتباط است. اکسی توسین در قسمتی از مغز به نام هیپوتالاموس تولید می شود و زنان معمولاً نسبت به مردها (جنس مذکر) میزان بالاتری از این “هورمون عشق” یا Oxytocin دارند.

تحریک نوک پستان در هنگام پیش نوازی یا مقاربت باعث آزاد شدن سطح بیشتر اگزیتوسین می‌شود که به طور کلی تجربه بهتری را در طول رابطه جنسی ایجاد می‌کند و به ارگاسم شدیدتر کمک می‌کند.

راه‌های کشف و تحریک پستان و خوردن نوک سینه

بوسه ، لیس زدن ، مکیدن آرام، مالش و خوردن ممه از جمله روش‌های عالی برای تحریک خوردن نوک پستان است. در اینجا برخی از روش های مورد علاقه ما برای تحریک پستان و خوردن سینه آورده شده است.

برای خرید کاندوم حجم دهنده از فروشگاه اینترنتی هپیکس همین حالا کلیک کنید.

این موارد نیز بسیار مهم هستند :

نوک پستان های خود را قبل از معاشقه نمایان نکنید!

مردها عاشق طنازی همسرشان هستند. او عاشق نحوه نگاه و لمس سینه زن آنهاست. لذا لباس زیر جذاب و فانتزی یا از سوتین اسفنجی استفاده کنید که سینه‌های شما را برجسته کند. مردها از این منظره لذت می‌برند و باعث می‌شود احساس خوبی نیز داشته باشید و به سینه خوردن فکر کنند.

ویدئوی آشنایی با آناتومی پستان زن را ببینید:

 

راهنمای خوردن پستان برای مردان!

خوردن سینه توسط همسر بسیار دوست داشتنی است. پستان و نوک سینه را با دستان خود کاوش کرده و احساس کنید. آنها را با تمام وجود لمس و کمی فشار داده و انگشتان دست خود را در اطرافش بکشید.

اطراف و زیر پستان همسر خود را فراموش نکنید. برای تحریک نوک سینه از فشارهای سطحی مانند عقب و جلو و حرکات دایره ای استفاده کنید.

خرید کاندوم تاخیری 45 دقیقه از فروشگاه اینترنتی هپیکس

احساس مالش، نحوه لمس همسرتان اهمیت دارد. شما باید به جای مالش دادن، او را کامل احساس کنید. رفتاری را انجام دهید که تفاوت را نشان دهد.

از دو انگشت استفاده و حالا دو انگشت را در قسمت پایین قرار داده و آن را احساس کنید. پوست و رگه های نرم را دقیقاً زیر آن احساس کنید.

تفاوت را می‌بینید؟ به جای مالیدن پستان بدون احساس، سینه و نوک سینه همسر خود را حس کنید و فراموش نکنید در طول رابطه کل سینه همسر شما جای مهمی است و تمام آن را لمس کنید.

راهنمای خوردن سینه ، بوسه و مکیدن نوک پستان

از لطافت سینه و طعم خوردن نوک سینه و پستان با لب و زبان خود لذت ببرید. همه اطراف و نوک سینه های او را ببوسید. تمام نوک پستان او را در دهان خود بکشید و به آرامی بمکید. مکش را همانطور که او می‌خواهد و لذت می‌برد، افزایش دهید.

انواع خوردن سینه می‌تواند باشد که در حالت های مختلف سینه همسر را مالش داد و یا مکید اما حقیقت است که تمامی این حالت‌ها و انواع خوردن نوک پستان بسته به زن دارد.

اگر اون احساس خوشایندی در هنگام میک زدن سینه دارد و لذت میبرد میزان فشار و پیچش را افزایش دهید تا جایی که درد قابل تحملی را به سینه زن خود وارد می‌کنید.

معجزه یخ و روغن و ماساژ جنسی در خوردن سینه

در هنگام نوازش سینه ها از یخ یا روغن استفاده کنید. اختلاف دما بر تحریک بیشتر بسیار موثر است. پس به ماساژ سینه در زمان برقراری رابطه جنسی و سینه خوردن ادامه دهید.

پیشنهاد می‌کنیم زمانی از این موارد استفاده کنید که بارها با هم معاشقه داشته و از تمامی بدن یک دیگر و رفتار خود در رابطه جنسی باخبر هستید و به دنبال راه‌های جدیدتری برای لذت بردن هستید.

برای آشنایی با برندهای کاندوم کلیک کنید.

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “خوردن نوک سینه در طول رابطه جنسی

 1. کاربر هپیکس گفت:

  لطفا از تصویر های جنسی و یا تحریک کننده استفاده نکنید(مثل همین تصویر بالای همین صفحه که به صورت سکسی و جنسی داره نگاه میکنه و عشوه میاد که این هم برای مجردان خیلی بده و هم برای متاهل ها اونارو به سمت تصاویر نا مرتبط و… میکشاند) خواهش میکنم از شما اصلاحش کنید.

  https://www.happiex.com/%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%86%D9%88%DA%A9-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B7%D9%88%D9%84-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C/

  1. کاربر هپیکس گفت:

   شماها که اینقدر ضعیفی به بقیه مردم چیکار داری.به شما چه ربطی داره کی تحریک میشه.خودت مشکل داری و مریضی،برو خدا شفات بده بدبخت

   1. کاربر هپیکس گفت:

    اگر تحریک نمیشی مریضی عشقم؛)

    1. کاربر هپیکس گفت:

     یکی از مزایای همسر لباس بودن برای همسرشه که تو قرآن هم اومده. یعنی زن طوری نگاه و چشم مرد رو سیراب کنه که نگاهش به کس دیگه افتاد تحربکش نکنه. اگه شما تحریک میشی اشکال از زنته. اگه هم مجردی غلط زیادی کردی تشریف آوردید اینجا.

     1. کاربر هپیکس گفت:

      اولاً قرآن بزنه به کمر اون شب جمعه ای که تو حاصلش شدی بیخودی پای مقدسات رو نیار این وسط. ثانیاً خب این بنده خدا حق داره چون توی مملکتی داره زندگی میکنه که بیکاری و فقر و تورم و هزار جور کوفت زهرماری دیگه باعث شده که مثل خیلیها نتونه ازدواج کنه و مجرد بمونه. جنابعالی هم اگه متاهل شدی حتماً خیلی پولداری که بهت خوش میگذره وگرنه بعید میدونم کسی این زمونه متاهل باشه و با این مشکلات مالی زندگی که گریبانگیر 90درصده مردم هستش بتونه اصلاً به رابطه جنسی با همسرش فکر کنه چه برسه اینکه اونو به نحو احسن انجام بده! بقیه موارد رو میذارم به حساب اوسکولیهای تو و رانت بازیهای مسئولین بی لیاقت!

   2. کاربر هپیکس گفت:

    والا بابا
    تو برو خودتو درمان کن
    دمت گرم خیلی خوب گفتی علی ..

   3. کاربر هپیکس گفت:

    آقای محترم نگاه به این تصاویر از نظر روانشناسی هم موجب تحریک و …
    بهتره هرکس ناموس خودش رو ببین و دیگران رو نبینه این آمار طلاق رو هم کم میکنه
    من در عجب هستم که چرا بعضیا از برهنگی دفاع میکنن!!!
    واقعا خجالت آوره

 2. کاربر هپیکس گفت:

  سلام به نظر من پژمان درست میگه،در این مملکت بیدر و پیکر مردها اینقدر مشغله کاری برای پول درآوردن دارند که به ازدواج فکر هم نمی کنند چه برسه به رابطه صحیح جنسی.
  تازه اونهایی هم که مرفه بی درد هستند فقط می خوان بچه تولید کنند دیگه به لذتش کار ندارند که آیا زن خوشش میاد یا نمیاد.
  این جور روابط در دوران نامزدی وقبل از زندگی مشترک شاید کاربرد داشته باشه ولی بعدش عادی میشه.

 3. کاربر هپیکس گفت:

  واقعا دوستان درست میگن

 4. کاربر هپیکس گفت:

  هر جفتتون راست میگید ولی هرکس باید سرش به زن وبچه ی خودش باشه نه چش چرونی کنه

 5. کاربر هپیکس گفت:

  با سلام به همه، من فکر میکنم، یادگیری صحیح روابط جنسی زوجین، مستقیما در استحکام و ثبات زندگی آنها موثر بوده، وعدم آگاهی از ارتباط جنسی صحیح، شدیداء پایه های زندگی مشترک را سست و بی ثبات میسازد . به عقیده من یک ارتباط جنسی کاملا آگاهانه و رعایت تمام نکات ظریف مسائل جنسی از طرف زوجین حتی از داشتن نان شب و کسب هر ثروتی، برای موفقیت هر انسانی واجبتر است.
  جامعه ی که در آن اکثریت افراد، خاصه جوانانش از داشتن یک ارتباط جنسی صحیح که رضایت هر دو سوی زوجین را براورده سازد،قطعآ جامعه ای موفق، سالم ،عاری از خشونت، ثروتمند ( مالی واخلاقی ) ، خلاق، متحدویکدل وسرشار از نشاط و پویائی خواهد بود…..به امید آن روز

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.