آموزش جنسی, سلامت جنسی

خوردن نوک سینه در طول رابطه جنسی

خوردن نوک سینه

وقتی یک زن تحریک می‌شود، سینه‌های او مانند کلیتوریس حساس می‌شوند. لذا لمس و تحریک صحیح سینه‌ها در افزایش لذت رابطه جنسی کمک کرده و زنان راحت‌تر به انواع ارگاسم می‌رسند. خوردن نوک سینه باعث تشدید میزان تحریک زن می‌شود و به ارگاسم نزدیک می‌شود.

نقاط حساس دیگر غیر از واژن

واژن زن تنها نقطه‌ای نیست که او لذت جنسی کسب کند. سینه‌های او بسیار با لمس کردن جنسی حتی می تواند منجر به ارگاسم زنان شود! به دلایل مختلف سینه‌ها و خوردن نوک سینه‌های زن مکان مناسبی برای شروع یک رابطه جنسی است.

مزایای تحریک پستان و خوردن نوک سینه در رابطه جنسی

تحریک سینه در شروع معاشقه به زن کمک می‌کند تا روحیه پیدا کند و بدن خود را برای مقاربت آماده کند.

تحریک پستان و خوردن نوک پستان احساس خوبی دارد و برای گیرنده لذت بخش است. بخشی از مغز او که در هنگام تحریک پستان فعال می‌شود، همان حس تحریک کلیتوری است.

تحریک پستان هورمون اکسی توسین آزاد می‌کند که باعث بهبود کیفیت رابطه جنسی موفق می‌شود.

هورمون اکسی توسین چیست؟

اکسی توسین هورمونی است که در هنگام زایمان، شیردهی و رابطه جنسی ترشح می‌شود. با احساس همدلی، اعتماد و پیوند در ارتباط است. اکسی توسین در قسمتی از مغز به نام هیپوتالاموس تولید می شود و زنان معمولاً نسبت به مردها (جنس مذکر) میزان بالاتری از این “هورمون عشق” یا Oxytocin دارند.

تحریک نوک سینه در هنگام مقدمه یا مقاربت باعث آزاد شدن سطح بیشتر اگزیتوسین می‌شود که به طور کلی تجربه بهتری را در طول رابطه جنسی ایجاد می‌کند و به ارگاسم شدیدتر کمک می‌کند.

راه‌های کشف و تحریک پستان و نوک سینه

بوسه ، لیس زدن ، مکیدن آرام، مالش از جمله روش‌های عالی برای تحریک نوک پستان است. در اینجا برخی از روش های مورد علاقه ما برای تحریک پستان آورده شده است.

این موارد نیز بسیار مهم هستند :

سینه‌های خود را قبل از معاشقه نمایان نکنید!

مردها عاشق طنازی همسرشان هستند. او عاشق نحوه نگاه و احساس آنهاست. لذا لباس زیر جذاب و فانتزی یا از سوتین اسفنجی استفاده کنید که سینه‌های شما را برجسته کند. مردها از این منظره لذت می‌برند و باعث می‌شود احساس خوبی نیز داشته باشید.

مردان یاد بگیرند!

سینه و نوک سینه را با دستان خود کاوش کرده و احساس کنید. آنها را با تمام وجود لمس و کمی فشار داده و انگشتان دست خود را در اطرافش بکشید. اطراف و زیر سینه های همسر خود را فراموش نکنید. برای تحریک نوک سینه از فشارهای سطحی مانند عقب و جلو و حرکات دایره ای استفاده کنید.

احساس مالش، نحوه لمس همسرتان اهمیت دارد. شما باید به جای مالش دادن، او را کامل احساس کنید. رفتاری را انجام دهید که تفاوت را نشان دهد. از دو انگشت استفاده و حالا دو انگشت را در قسمت پایین قرار داده و آن را احساس کنید. پوست و رگه های نرم را دقیقاً زیر آن احساس کنید.

تفاوت را می‌بینید؟ به جای مالیدن پستان بدون احساس، سینه و نوک سینه همسر خود را حس کنید و فراموش نکنید در طول رابطه کل سینه همسر شما جای مهمی است و تمام آن را لمس کنید.

بوسه و مکیدن

از لطافت نرم سینه و خوردن نوک سینه با لب و زبان خود لذت ببرید. همه اطراف و نوک سینه های او را ببوسید. تمام نوک پستان او را در دهان خود بکشید و به آرامی بمکید. مکش را همانطور که او می‌خواهد و لذت می‌برد، افزایش دهید.

معجزه یخ و روغن و ماساژ جنسی

در هنگام نوازش سینه‌ها از یخ یا روغن استفاده کنید. اختلاف دما بر تحریک بیشتر بسیار موثر است. پس به ماساژ سینه در زمان برقراری رابطه جنسی و خوردن نوک سینه ادامه دهید.

پیشنهاد می‌کنیم زمانی از این موارد استفاده کنید که بارها با هم معاشقه داشته و از تمامی بدن یک دیگر و رفتار خود در رابطه جنسی باخبر هستید و به دنبال راه‌های جدیدتری برای لذت بردن هستید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *