آموزش جنسی

بهترین پوزیشن سکس و روشهای دخول با تصویر

پوزیشن در رابطه جنسی

آشنایی با بهترین پوزیشن سکس در رابطه زناشوئی به شما کمک می‌کند تا بتوانید زندگی جنسی جذاب‌تری داشته باشید. بطور طبیعی می‌توانید برای افزایش لذت جنسی و تنوع در رابطه جنسی از پوزیشن‌های مختلف استفاده کنید تا از تکراری شدن فضای رابطه زناشویی جلوگیری کنید.

+18 این مقاله آموزشی با هدف کمک به زوج‌های متاهل برای داشتن زندگی سالم‌تر و طولانی‌تر تهیه شده است و برای افراد مجرد توصیه نمی‌شود. تصاویر این محتوا به شکل نقاشی بوده و صرفا جنبه آموزشی برای زن و شوهر دارد.

بسته به نوع علاقه و میزان لذت یا اکراه و ترس از هر یک از روشهای دخول با تصویر که در زیر آمده است، استفاده کنید.

حتما به این نکته دقت کنید که ممکن است یک پوزیشن سکس در رابطه جنسی برای یکی از طرفین لذتبخش باشد و برای دیگری دردناک باشد، پس از روش نزدکی یا دخولی استفاده کنید که هر دو طرف رابطه زناشویی در آن راضی باشند.

بهترین پوزیشن سکس کدام است؟ + عکس پوزیشن

روش دخول مرد روی زن، محبوب‌ترین و شاید بتوان گفت پراستفاده‌ترین حالت رابطه زناشویی هم هست. این پوزیشن دخول علاوه بر اینکه برای هر دو نفر لذت بخش است، ساده و سریع و بسیار کاربردی است. نام این حالت از رابطه جنسی پوزیشن میشنری Missionary است.

بهترین پوزیشن سکس در رابطه جنسی دخول ساده 1

در روش دخول مرد روی زن ، دخول با تحریک‌پذیری کلیتوریس انجام می‌شود. این روش دخول در زمان بارداری توصیه نمی‌شود.

یکی دیگر از بهترین پوزیشن سکس حالتی است که زن به پشت خوابیده و پاهای خود را به داخل شکم جمع می‌کند و مرد در زمان دخول کمترین فشار را به شکم زن وارد می‌کند. این روش نیز از محبوبیت بالا و البته لذت زیاد برای طرفین برخوردار است.

بهترین پوزیشن سکس در رابطه جنسی از روبرو 2

حالت دوم از روش بالا پوزیشن جنسی در لبه تخت است و مرد در کنار تخت و بصورت ایستاده می‌تواند دخول را بصورت کامل انجام دهد. این روش در برخی موارد باعث تحریک‌پذیری و لذت بیشتر مرد در رابطه زناشویی می‌شود.

پوزیشن در رابطه جنسی ایستاده 3

در پوزیشن رابطه زناشویی که در زیر می‌بینید، مرد روی لبه تخت می نشیند و زن را از پشت در آغوش می‌کشد. در همین حالت دخول، این که زن برعکس شود و روی زمین قرار بگیرد نیز به رابطه جنسی دوطرف تنوع می‌دهد. پیشنهاد می‌شود این روش را در بارهای اول نزدیکی کردن امتحان نکنید.

پوزیشن در رابطه جنسی 4
بهترین پوزیشن سکس در رابطه جنسی فرغونی 5

در پوزیشن جنسی بعدی، مرد بصورت چهارزانو نشسته و زن نیز روی او می‌نشیند، در این روش دخول ، زن کنترل بیشتری در ارضای خود و رسیدن به ارگاسم دارد؛ در نتیجه این حالت دخول برای خانم‌ها لذت بیشتری دارد.

پوزیشن در رابطه جنسی یوگا 6

یکی دیگر از روشهای نزدیکی که به تنوع در رابطه جنسی کمک می‌کند در زیر به تصویر کشیده شده است. اگر دوست دارید پوزیشن جدید جنسی را امتحان کنید، این مورد یکی از گزینه‌های مناسب است.

پوزیشن در رابطه جنسی ضربدری 7

یکی از پوزیشن های مناسب برای رابطه جنسی در بارداری نشستن زن بصورت برعکس مانند تصویر زیر بر روی مرد است. به این پوزیشن دختر گاوچران برعکس گفته می‌شود.

بهترین پوزیشن سکس در رابطه جنسی مرد خوابیده 8

یکی از دیگر روش‌های دخول که به ارگاسم همزمان در زوجین کمک می‌کند. در این پوزیشن مرد به پشت می‌خوابد و زن بر روی اوی می‌نشیند. در این روش دخول بصورت کامل انجام می‌شود و زن نیز امکان تحریم پذیری در کلیتوریس را دارد. به این پوزیشن جنسی که در بین زن ها بسیار محبوب است دختر گاوچران Cowgirl گفته می‌شود.

پوزیشن در رابطه جنسی مرد خوابیده 9

پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش و به دور از خطر حتما قبل از دخول نسبت به خرید کاندوم و پوشیدن آن اقدام کنید.

بهترین پوزیشن سکس در بین مردها کدام است؟

یکی از بهترین پوزیشن ها البته برای آقایان، روش دخول از پشت و زمانی است که زن زانو می‌زند و عمل دخول بصورت کامل و بصورت نشسته و یا ایستاده در کنار تخت انجام می‌شود به این روش دخول ، داگی استایل Doggy Style گفته می‌شود که در بین آقایان بسیار محبوب است.

پوزیشن در رابطه جنسی 10
پوزیشن در رابطه جنسی داگی11

اما شاید یکی از بهترین حالت‌ها برای دخول کامل این تصویر باشد. این دخول در حالتی است که زن بر روی شکم خوابیده و یک بالشت زیر شکم می‌گذارد تا باسن بالاتر قرار بگیرد و مرد روی او قرار می‌‎گیرد. اگر می‌خواهید تجربه یک رابطه زناشویی لذت بخش و تکرار نشدنی را داشته باشید حتما این حالت دخول را امتحان کنید.

پوزیشن در رابطه جنسی بالشتی 12

برای آشنایی با برندهای کاندوم کلیک کنید.

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “بهترین پوزیشن سکس و روشهای دخول با تصویر

 1. سلام سایت خوبی دارید

  1. کاربر هپیکس گفت:

   عالی

 2. کاربر هپیکس گفت:

  سلام. از عکس استفاده نکنید. همون توضیحات کافیه.

  1. کاربر هپیکس گفت:

   کار از محکم کاری عیب نمیکنه

   1. کاربر هپیکس گفت:

    مدل های مختلف بیشتری بزارید

 3. کاربر هپیکس گفت:

  بابا نمیشه اصلا

  1. کاربر هپیکس گفت:

   من همه مدل ها امتحان کردم عالیه عااااالی

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.