آموزش جنسی, سلامت جنسی

بهترین پوزیشن جنسی در اولین دخول کدام است؟

پوزیشن اولین دخول

اول از همه باید بدانیم که پوزیشن در رابطه جنسی وابسته به افراد مختلف، زن یا مرد بودن، میزان تحریک شدن و لذت جنسی متفاوت است و ممکن است یک پوزیشن جنسی که برای یکی لذتبخش است برای دیگری جذاب نباشد و یا آزاردهنده باشد. لذا مهمترین عامل برای اتنخاب پوزیشن در اولین دخول در رابطه جنسی را بر مقدار درد دخول ملاک قرار دهید و از پوزیشن جنسی با کمترین درد استفاده نمایید.

بهترین پوزیشن برای اولین دخول

فراموش نکنید، انتخاب مناسب ترین حالت برای اولین ورود بسیار حائز اهمیت است و کاهش استرس و درد می‌تواند یک عمر در ذهن شریک جنسی شما باقی بماند.

بنابراین به هیچ عنوان در اولین دخول اجباری بکار نبرید و با توجه به اینکه از تمایلات طرف مقابل اطلاع ندارید اولین بار با صبر و آرامش و با سکوت رابطه جنسی خود را انجام دهید و در روابط بعدی کم کم از تمایلات یکدیگر سوال بپرسید.

مهمترین موضوع در نوبت اول رابطه آمادگی ذهنی هر دو طرف مخصوصا خانم است؛ پس در دخول اول را حتما با عشقبازی شروع کنید و سعی کنید تا هر دو به بیشترین میزان تجریک‌پذیری برسید.

پس از آن آلت تناسلی به آرامی وارد واژن کنید. حتما بخاطر داشته باشید از کاندوم مناسب برای برقرار رابطه جنسی موفق بهره ببرید.

برای خرید کاندوم از هپیکس کلیک کنید.

در نظر داشته باشید ممکن است وابسته به نوع پرده ارتجاعی در برخی زنان، در دخول اول شاهد خونریزی ناشی از پرده بکارت نباشید. لذا از فشار بیش از حد خودداری کنید و برای دوره‌های بعد نیز فرصت دارید.

در اولین دخول یا دختران باکره از ساده‌ترین پوزیشن استفاده کنید؛ زن به پشت روی تخت بخوابد و پاهای خود را باز کند و یک بالشت کوتاه زیر کمر او قرار دهید و سپس روی او قرار بگیرد؛ به آرامی عمل دخول را انجام دهید. به هیچ عنوان فشار بیش از حد به هم نیاورید و از حرکات تند استفاده نکنید.

پوزیشن اولین دخول

 

تصاویر و ویدئوهای پورن Porn Video که در اینترنت وجود دارد همانند فیلم‌های سینمای با نقش آفرینی بازیگران شکل می‌گیرد پس از آنها ایده برداری نکنید و حرکات مشابه انجام ندهید.

به یاد داشته باشید پس از اولین دخول، خونریزی جزئی بین 5 تا 20 قطره خون طبیعی است؛ اما اگر خونریزی از حد معمول بیشتر ادامه پیدا کرد نیاز به مشورت یا مراجعه به دکتر است.

و در آخر آقایان به این نکته توجه کنند که در صورتی که در اولین دخول زن دچار درد زیادی شد از ارضا شدن خودداری کنند و در چندین رابطه جنسی اول صبور باشند.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.