آموزش جنسی, سلامت جنسی

اولین دخول با کدام پوزیشن جنسی بهتر است؟

پوزیشن اولین دخول

اولین دخول برای شما نگران کننده است؟ نگرانی شما از بابت ناآگاهی است؟اگر تابحال رابطه جنسی نداشتید و یا در شرف اولین تجربه رابطه جنسی خود هستید، یا حتی اگر برای افزایش اطلاعات خود به این مقاله سر زدید، ما در اینجا همراه شما هستیم تا به نکات ارزشمندی در رابطه با پوزیشن‌ جنسی در اولین دخول بپردازیم.

فهرست مطالب:

مقدمه :

اول از همه خوب است بدانیم که پوزیشن در رابطه جنسی وابسته به افراد مختلف، زن یا مرد بودن، میزان تحریک شدن و لذت جنسی متفاوت است و ممکن است یک پوزیشن جنسی که برای یکی لذتبخش است، برای دیگری جذاب نباشد و یا آزاردهنده باشد. لذا مهمترین عامل برای انتخاب پوزیشن جنسی در اولین دخول، آشنایی با آناتومی بدن ( ویکی پدیا)، آگاهی از نیازهای جنسی یکدیگر و صد البته توافق طرفین است.

نکات مهم قبل از شروع اولین دخول  :

  • گفتگو کنید : با توجه به اینکه از تمایلات طرف مقابل اطلاع ندارید، بهتر است قبل از شروع در رابطه با مسائل جنسی با یکدیگر گفتگو کنید. هر فرد سلایق، علایق و تجربه های جنسی منحصربفرد خود را دارد و  نباید در اولین رابطه از رفتار یا خصوصیات و یا حتی عکس العمل شریک خود تعجب کنید. اولین بار با آمادگی، شناخت ذهنی، صبر و آرامش رابطه جنسی خود را شروع کنید و کم‌کم از تمایلات یکدیگر سوال بپرسید، آگاه شوید و امتحان کنید.
  • صبر داشته باشید : فراموش نکنید، انتخاب مناسب ترین حالت برای اولین دخول بسیار حائز اهمیت است و خوشایند یا ناخوشایند بودن اولین تجربه دخول می‌تواند تاثیر عمیقی بر آینده جنسی شریک شما داشته باشد. مدیریت استرس و گاهی درد می‌تواند یک عمر در ذهن شریک جنسی شما باقی بماند. بنابراین به هیچ عنوان در اولین دخول عجله و اجباری بکار نبرید.
  • چکاپ را فراموش نکنید : اگر از سلامت جنسی شریک خود آگاه نیستید، بهتر است قبل از شروع هر نوع رابطه جنسی از سلامت خود و شریکتان اطمینان حاصل کنید. اگر از  اولین قاعدگی خود به پزشک زنان مراجعه نکردید و چک‌آپ های زنانه انجام دادید، قبل از اولین رابطه خود به پزشک متخصص مراجعه کرده و مطمعن شوید هایمن شما از نوع نادر سپتوم‌دار نیست و مشکلی برای دخول ندارید.
  • معاشقه را جدی بگیرید : لزومی ندارد در اولین رابطه دخول به طور کامل صورت گیرد. یک زوج نیاز دارند مدتی رابطه بدون دخول داشته تا با بدن ، علایق و روحیات همدیگر در رابطه جنسی آشنا شوند و تمایلات یکدیگر را کشف کنند. اجبار در دخول در اولین رابطه علاوه بر تاثیرات مخرب در روحیه خانم ها، ممکن است با انقباض، درد و گاهی خونریزی همراه باشد.تا میتوانید زمان معاشقه و پیش‌نوازی را افزایش دهید تا بدن زن کاملا آماده و واژن به اندازه کافی مرطوب شود.
  • پیشگیری را جدی بگیرید : اگر در اولین رابطه قصد بارداری ندارید، حتما لوازم پیشگیری را از قبل تهیه کنید. یکی از لوازم پیشگیری از بارداری که به سلامت جنسی شما کمک میکند کاندوم است.

برای تهیه متنوع ترین کاندوم ها میتوانید به هپیکس مراجعه کنید.

برای تجربه بهتر و راحتتر در رابطه جنسی، می‌توانید از ژل‌های روان کننده استفاده کنید. این نوع ژل‌های روان کننده علاوه بر تحریک بیشتر، رطوبت کافی را تامین کرده، و در نهایت به یک دخول لذتبخش دست پیدا خواهید‌کرد.

برای تهیه متنوع ترین ژل‌های روان کننده  میتوانید به هپیکس مراجعه کنید.

بهترین پوزیشن برای اولین دخول :

 بعد از مقدمات بالا، به سراغ بهترین پوزیشن ها برای تجربه اولین دخول میرویم. 

پوزیشن مرد روی زن : این پوزیشن از محبوب‌ترین پوزیشن های بین زوجین است.در این حالت کنترل مرد روی ورود آلت جنسی در واژن خیلی زیاد است و برای اولین دخول این پوزیشن بشدت توصیه می‌شود.

بهترین پوزیشن سکس در رابطه جنسی دخول ساده 1

پوزیشن دختر گاوچران : این پوزیشن به خانم‌ها این امکان را می‌دهد تا خود کنترل ورود آلت مرد را داشته باشند.

پوزیشن در رابطه جنسی مرد خوابیده 9

سخن آخر :

قبل و بعد از هر رابطه جنسی، حمام کنید، ادرار کنید. آلت جنسی خود را با آب بشویید و لباس زیر خود را تعویض کنید تا از عفونت‌ها جلوگیری کنید. لازم نیست در اولین رابطه ها به ارگاسم برسید، تمرکز خود را بر روی کیفیت رابطه گذاشته و از آن لذت ببرید. امکان اجرای تمامی پوزیشن ها در اولین دفعات رابطه جنسی ممکن نیست.سعی کنید به مرور زمان به تست کردن پوزیشن‌های مورد علاقه خود بپردازید. 

سوالات متداول :

بهترین پوزیشن برای اولین دخول کدام است؟

پوزیشن مرد روی زن و دختر گاوچران

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *