انواع کاندوم, خرید کاندوم, محصولات جنسی

انواع کاندوم : کدام کاندوم مناسب من است؟ قبل از خرید کاندوم از اینترنت بخوانید!

کاندوم تاخیری کاپوت

یکی از مهمترین موضوعاتی که باید در مورد رابطه زناشویی دانست، استفاده درست و مناسب از محصولات بهداشتی و انواع کاندوم مخصوصا در برقراری رابطه جنسی موفق است.

وسایل بهداشت جنسی و زناشویی از جمله محصولاتی هستند که معمولا افراد برای خرید آنها با محدودیت های خاص رو به رو هستند. وجود برخی تابوها در سطح جوامع به خصوص در کشوری مثل ایران، صحبت کردن در مورد کیفیت و نوع این محصولات و حتی دسترسی به محصولات بهداشت جنسی به مانند کاندوم را سخت کرده است.

از این رو صحبت کردن درباره ی خرید کاندوم برای زوجین کمی سخت شده است. همراه ما باشید تا خرید کاندوم را با خیال راحت انجام دهید.

چه کاندومی بخرم ؟

کاندوم Condom مدل‌های متنوعی دارد و برای همین دانستن انواع کاندوم به شما در انتخاب و خرید کاندوم مناسب و مورد نظرتان کمک شایانی می‌کند.

در کشور ما روابط جنسی بیشتر به یک تابو شبیه است و به آن کمتر توجه می‌شود. در این مطلب تلاش می‌کنیم تا به شما راهنمایی کنیم که برای برقراری یک رابطه جنسی سالم نیاز به خرید چه مدلی از کاندوم دارید و کدام کاندوم مناسب شماست؟ فراموش نکنید کیفیت بسیار موضوع مهمتری است تا قیمت کاندوم بنابراین در خرید محصول معتبر دقت کنید.

در ادامه مقاله شما کاملا با انواع مختلف و اشکال کاندوم آشنا می‌شوید و می‌توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، اما فراموش نکنید کاندومی که خریداری می‌کنید باید دارای مجوزهای مربوط به وزارت بهداشت باشد، پس از خرید کاندوم های متفرقه خودداری کنید.

اما اول به یک سوال مهم پاسخ بدهیم:

در رابطه جنسی نیاز به استفاده کاندوم است یا نه؟

پاسخ این سوال بی‌تردید بله است؛

مهمترین موضوع این است که استفاده کاندوم به برقراری یک رابطه جنسی موفق کمک می‌کند و از انتقال هرگونه بیماری مقاربتی و جنسی جلوگیری می‌کند. در مورد رابطه زناشویی نیز علاوه بر جلوگیری از بارداری به هر دو طرف رابطه حس اعتماد به نفس بیشتر و آزادی عمل می‌دهد؛ پس بی‌شک برای داشتن یک رابطه سالم از کاندوم مناسب استفاده کنید.

حالا برگردیم به جستجوی سوالی که برای بسیاری پیش می‌آید:

آیا کاندوم لذت رابطه جنسی را کاهش می‌دهد؟

حقیقت این است که مهمترین بخش لذت یک رابطه، اطمینان هر دو طرف از سلامت شریک خود است و اینکه بتوانند این رابطه را مجدد و در سلامت کامل داشته باشند. بگذارید با یک مثال موضوع روشن شود، رانندگی با سرعت بالا هیچان بسیار زیادی دارد، آیا استفاده از کمربند ایمنی لذت آن را کاهش می‌دهد یا اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد؟

همین یک مثال کافی است که شما را قانع کند به سراغ رابطه جنسی پرخطر نروید و از کاندوم مناسب برای خود استفاده کنید.

در خرید اینترنتی کاندوم دقت کنید؛ چرا که انتخاب و خرید انواع کاندوم مناسب می‌تواند به لذت بیشتر شما و شریک رابطه‌تان کمک بسیار زیادی بکند.

انواع کاندوم

 • مدل مختلف کاندوم از نظر جنسیتی

کاندوم مردانه : قابل استفاده برای آقایان است و روی آلت تناسلی پوشانده می‌شود. عمده کاندوم های موجود در بازار از این نوع کاندوم هستند.

کاندوم زنانه : کاندوم زنانه اساسا کیسه‌ای است که در واژن قرار داده می‌شود و حلقه‌ای انعطاف‌پذیر در انتها دارد. انتهای بسته‌ی این نوع کاندوم در داخل قرار می‌گیرد، و انتهای باز آن در خارج از دهانه‌ی واژن قرار می‌گیرد.

این مدل مانند کاندوم‌های مردانه عمل می‌کند، اما بزرگتر است و کاندوم در داخل بدن زن جای می‌گیرد. در صورتی که می‌خواهید نسبت به خرید کاندوم زنانه اقدام کنید، حتما قبل از هر کاری با شریک خود در مورد آن صحبت کنید.

 • انواع کاندوم از نظر جنس ساخت

کاندوم طبیعی : کاندوم از مواد ۱۰۰٪ طبیعی ساخته شده و برای افراد، علی‌الخصوص افراد وگان (گیاه‌خوار) مناسب و ایمن است.

کاندوم صنعتی : به جز کاندوم های طبیعی، کلیه کاندوم های موجود در بازار ساخت کارخانه و در اصطلاح صنعتی محسوب می شوند که خود انواع مختلفی دارند و در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

 • انواع سایز و اندازه کاندوم

کاندوم‌ها دارای سایزهای مختلفی هستند و با توجه به اندازه آلت تناسلی مردان به 3 دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

کاندوم ساده : عمده کاندوم‌های موجود در بازار کاندوم های معمولی لاتکس دار هستند که برای طیف گسترده ای از آقایان مناسب است.

کاندوم بزرگ : بزرگترین سایز کاندوم است و مناسب آقایانی که اندازه آلت آنها از حد نرمال بلند تر و ضخیم تر است.

کاندوم کوچک : کوچکترین سایز کاندوم است و مناسب آقایانی که اندازه آلت آنها کوچکتر از حد نرمال است.

سایز انواع کاندوم
 • انواع کاندوم از نظر ضخامت

کاندوم ساده: این نوع از کاندوم همان کاندوم های معمول لاتکس دار هستند که اغلب می شناسید. آنها معمولا حاوی روان‌کننده‌ بر پایه‌ی آب هستند و در اندازه‌های مختلفی در دسترس هستند.

کاندوم ضخیم : کاندوم های سر پهن یا ضخیم در انتها گشاد‌تر هستند، بنابراین برای مردانی مناسب هستند که سر آلت‌شان تا حدی بزرگ‌تر از بدنه است. عرض سر این نوع کاندوم حدودا 0.5 تا 0.7 میلیمتر از کاندوم‌های معمول بیشتر است.

کاندوم نازک : این کاندوم‌ها بسیار نازک هستند. اما نگران نباشید، آنها به اندازه‌ی باقی انواع کاندوم ها ایمن نیز هستند. طراحی این مدل از کاندوم ها به گونه ای است که احساس طبیعی‌تری به فرد مصرف کننده می دهد چنان که کاندوم ندارد!

برای اطلاع از قیمت کاندوم به فروشگاه اینترنتی هپیکس سر بزنید.

 • انواع کاندوم طعم دار و رنگی

در نظر داشته باشید که در بازار کاندوم با رنگ‌ها و طعم های مختلف وجود دارند که از نظر عملکرد با هم تفاوتی ندارند و صرفا نقش فانتزی را بازی می‌کنند.

کاندوم طعم‌دار : مخصوص کسانی است که به رابطه‌ی جنسی دهانی علاقه دارند اما می شود آن را برای رابطه‌ی جنسی معمولی هم استفاده کرد. کاندوم با طعم‌های مختلف میوه‌ای در بازار ایران وجود دارد.

کاندوم طعم دار

کاندوم های رنگی : اگر از کاندوم‌های بی‌رنگ و همیشگی خسته شده‌اید استفاده از کاندوم های رنگی و حتی شبرنگ باعث می شود آلت شما جذاب تر و هیجانی تر شود و رابطه جنسی‌تان را از حالت همیشگی خارج کند و فضایی متفاوت را با شریکتان تجربه کنید.

خرید کاندوم رنگی
 • خرید انواع کاندم از نظر بافت بدنه

کاندوم خاردار یا زبر: این نوع کاندوم‌ها به طور معمول خاردار هستند و برآمدگی‌های هلالی، شیارها و نواره‌های برجسته‌ای در آنها دیده می‌شود. کاندوم خاردار برای افزایش لذت زوجین علی الخصوص برای افزایش لذت زنان در حین آمیزش جنسی طراحی شده اند. البته برجستگی‌های این نوع از کاندوم ها از لحاظ تعداد و از لحاظ میزان برجستگی متفاوت است.

پس چنانچه به دنبال لذت بیشتر از رابطه هستید، خرید کاندوم خاردار به شما توصیه می شود.

کاندوم فرانسوی یا کاندوم عروسکی : این نوع کاندوم به شکل‌های مختلف و با اندازه‌های مختلف در دسترس هستند. این مدل کاندوم‌ ها شکلی از برآمدگی یا برجستگی دارند و فقط مناسب لذت و تفریح بیش‌تر هستند. برخی از آنها حتی از ژله درست شده‌اند و به شکل حیوانات هستند (کاندوم های فانتزی). در هنگام خرید کاندوم عروسکی  توجه داشته باشید که این نوع از کاندوم ها جنبه ی محافظتی ندارند. و بیشتر برای لذت بردن در رابطه استفاده می‌شوند.

اندازه های مختلف کاندوم
 • خرید شکل های مختلف کاندوم

کاندوم شبیه به آلت تناسلی : این کاندوم‌ها برای این طراحی شده‌اند که محکم‌تر به آلت تناسلی بچسبند. آنها قبل از نوک آلت و در وسط باریک هستند و دوباره نزدیک سر آلت کمی گشاد می‌شوند، و به این ترتیب یک احساس طبیعی‌تر ایجاد می‌کنند چرا که به شکل واقعی آلت تناسلی بسیار نزدیک هستند.

بنابراین خرید کاندوم شبیه به آلت تناسلی به ایجاد حس قوی تر در هنگام رابطه کمک می کند.

کاندوم کیسه‌دار : کاندوم‌های کیسه‌دار دارای نوعی نوک کیسه‌ای یا شکل پیچ‌خورده‌ای هستند که به احساس و لذت فرد اضافه می‌کنند. معمولا به طور کامل از شخص استفاده کننده در برابر بارداری و بیماری‌های جنسی محافظت می‌کنند.

با خرید کاندوم کیسه دار درصد ابتلا به بارداری ناخواسته را به حداقل برسانید.

 • ماده روان کننده در کاندوم

در هنگام خرید کاندوم باید به مواد روان کننده موجود در آنها توجه کنید. عمده تقسیم بندی این مواد بدین شکل است;

کاندوم استاندارد : هیچ چیز خاصی در این نوع کاندوم وجود ندارد، فقط همان کاندوم‌های معمولی لاتکس که می‌شناسید. آنها معمولا حاوی روان‌کننده‌ بر پایه‌ آب هستند.

کاندوم بی‌حس کننده یا کاندوم تاخیری : برای کسانی که می‌خواهند رابطه‌ی جنسی طولانی‌تری داشته باشند، این کاندوم بهترین گزینه است. کاندوم‌ تاخیری حاوی روغن مخصوصی هستند که کمک می‌کند رسیدن به اوج لذت حسی کنترل شود و به این ترتیب سبب می‌شود که رابطه‌ی جنسی‌تان زود تمام نشود.

کاندوم های گرم‌کننده (تحریک‌کننده) : روی کاندوم‌های گرم‌کننده لایه‌ی خاصی از روغن‌های معدنی وجود دارد که به‌تدریج برای ایجاد احساسات لذت‌بخش برای هر دو طرف گرم می‌شود. این گرمای ملایم برای افزایش صمیمیت و افزایش احساس طراحی شده‌است.

کاندوم غیر لاتکس : اگر شما یا شریک زندگی‌تان به لاتکس حساسیت دارید، گزینه‌های پیشگیرانه‌ی دیگری نیز وجود دارند. کاندوم‌های بدون لاتکس در فرم‌های مختلف در دسترس هستند، به ویژه پلی‌اورتان و پلی‌ایزوپرن .

کاندوم بدون مواد روان‌کننده : کاندوم بدون مواد روان‌کننده و روغن برای رابطه‌ی جنسی دهانی یا برای کسانی که به این مواد حساسیت دارند یا نوع خاصی از مواد روان‌کننده را ترجیح می‌دهند، ایده‌آل است.

خرید انواع کاندوم

برای خرید کاندوم مدل‌های متنوع دیگری نیز وجود دارد، بنابراین هر مدلی که انتخاب می‌کنید باید مناسب شما باشد و کاندوم اگر همواره به طور صحیح مورد استفاده قرار گیرد، موثرتر خواهد بود. برای لذت بردن از یک رابطه عاشقانه حتما از کاندوم استفاده کنید.

ما در هپیکس انواع محصولات سلامت شخصی و جنسی از جمله کاندوم را با بهترین کیفیت و با ارسال کاملا مطمئن و حفاظت شده در اختیار مشتریان قرار می دهیم. جهت خرید کاندوم   می توانید کلیک کنید.

نتیجه گیری و چکیده مطلب

 • چه کاندومی بخرم؟
  • بسته به اینکه چه انتظاری از رابطه جنسی دارید می توانید نوع کاندوم خود را انتخاب کنید
 • در رابطه نیازی به استفاده از کاندوم است؟
  • در اکثر مواقع بله
 • کاندوم لذت رابطه جنسی را کاهش می دهد؟
  • در صورت استفاده صحیح افزایش هم می دهد!
 • خرید انواع کاندوم را می توانم به صورت محرمانه و با مدل دلخواه انجام دهم؟
  • بله با مراجعه به صفحه محصولات فروشگاه هپیکس محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *