آموزش جنسی, سلامت جنسی

افزایش میل جنسی با استفاده از کاندوم خاردار

به کاندومی که دارای هر نوع برجستگی اعم از حلقوی ، شیاری ، دون دون و یا برجستگی خیلی درشت باشد، کاندوم خاردار می گویند که این نوع از کاندوم با هدف افزایش میل جنسی طراحی و تولید شده است.

چرا کاندوم خاردار باعث افزایش میل جنسی می‌شود؟

کاندوم خاردار محصولی است که زوجین برای لذت بردن بیشتر در حین رابطه جنسی از آن استفاده می کنند. سبک طراحی و ساخت کاندوم خاردار به گونه ای است که به هنگام وارد شدن به دهانه رحم لذت مضاعف تری را برای زن به همراه می آورد.

کاندوم خاردار مردانه معمولا برای زوجینی استفاده می‌شود که سالیان متمادی از زندگی مشترک آن‌ها گذشته است و یا خانم‌هایی که بارداری‌ های متعددی را تجربه کرده‌اند و دهانه رحم آن‌ها حالت گشادتری را به خود گرفته است، می‌توانند از همسر خود برای افزایش میل جنسی بیشتر بخواهند از کاندوم خاردار استفاده کنند. برخی از کاندوم‌های خاردار با خارهای درشت و برخی دیگر با خارهای کوچک‌ تری طراحی و تولید شده‌اند. به بانوان توصیه می شود اگر دیر به ارگاسم می‌رسید از دانه‌های ریز آن و اگر دهانه رحم شما بیش از حد به دلیل زایمان‌های طبیعی گشاد شده است از دانه درشت آن استفاده کنید.

کسانی که از کاندوم خاردار دانه درشت استفاده می‌کنند باید در نظر داشته باشند:

 • حداکثر مدت زمان استفاده پنج دقیقه باشد.
 • در هفته حداکثر دو بار استفاده شود
 • اویل ازدواج استفاده از آن ممنوع است.
 • در استفاده از آن زیاده روی نشود.

مکانیزم عملکرد کاندوم خاردار در افزایش میل جنسی

کاندوم خاردار به وسیله خارهای ریز و درشت طراحی و تولید می‌شود و به مراتب نسبت به کاندوم‌های ساده لذت جنسی بیشتری را برای شما فراهم می‌کند. در برخی از نمونه‌های این محصول شاخک‌های در رأس آن قرار دارد که سبب می‌شود تحریک ناحیه امونج و کلیتورس بیشتر شود و لذت جنسی که برای زن فراهم می‌شود مضاعف‌تر شود. خارهای روی این بخش از کاندوم به شکلی است که از ابتدای دهانه رحم لذت را برای شریک جنسی شما فراهم می‌کند و فواید بسیاری را نیز برای مردان به همراه دارد از جمله:

 • تأخیر در ارضاء شدن آقایان
 • سرعت بیشتر برای رساندن زن به اوج لذت جنسی
 • رضایت‌مندی دو طرف
 • بالا رفتن اعتماد به نفس آقایان

و بسیاری مزیت‌های دیگر… . این را به یاد داشته باشید که نمونه‌های جدید سبب می‌شود آقایان نیز هم پای همسرانشان از لذت جنسی بهره بگیرند.

 

انواع کاندوم خاردار

به واسطه پیشرفت تکنولوژی کاندوم خاردار بسیار متنوع شده است. البته اینکه چه طرحی بیشترین احساس تحریک و لذت بیشتر را دارد یک مسئله منحصر به فرد و سلیقه ایست. تنوع طرح ها آنقدر زیاد است که حتما کاندوم مورد علاقه خودتان رو پیدا خواهید کرد.  نوع رایج آن کاندوم خاردار معمولی موجود در بازار است. از آنجایی که انتخاب این محصول امری سلیقگی است باید به این مهم دست پیدا کنید که کدام یک از این محصولات باعث افزایش میل جنسی بیشتری برای شریک جنسی شما خواهد شد.

برخی از نمونه‌های کاندوم خاردار عبارت است از:

 • کاندوم معمولی
 • کاندوم حلقوی
 • کاندوم شیاری
 • کاندوم دون دون
 • کاندوم با برجستگی‌های درشت
 • کاندوم خاردار فضایی
 • کاندوم فضایی اره ماهی
 • کاندوم فضایی شمشیری
 • کاندوم فضایی دکمه‌ای
 • کاندوم فانتزی

برای خرید کاندوم خاردار می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی هپیکس اقدام کنید.

کاندوم خاردار معمولی

کاندوم خاردار معمولی دانه‌های بسیار ریزتری نسبت به کاندوم‌های دانه درشت دارد. کسانی که تمایل دارند از کاندوم خاردار استفاده کنند، اما در اویل دوره ازدواج خود به سر می‌برند می‌توانند استفاده از این محصول را تجربه کنند؛ زیرا دانه‌های که روی این کار قرار دارد به درشتی کاندوم‌های دانه درشت نیست. همانند سایر کاندوم‌ها حاوی یک ماده روان کننده است که لذت طولانی‌تر و ملایم‌تری را فراهم می‌کند. با طعم‌های متنوع می‌توانید این محصول را در اختیار بگیرید بدون اینکه از مشکلاتی که کاندوم‌های خاردار درشت برای زوج‌های جوان در پی دارد آسیب ببینید.

کاندوم حلقوی

کاندوم خاردار حلقوی با استفاده از خط‌ها و شیارهای مارپیچی با برجستگی‌های حلقوی تولید می‌شود. این نوع کاندوم یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین محصولاتی است که از گذشته تا کنون طرفداران خاص خود را داشته است. حلقه‌های برجسته و شیارهای فرو رفته منظم با فواصل بسیار مرتب به صورت ردیفی روی کاندوم قرار می‌گیرند که تحریک پذیری بسیار بالایی را برای خانم‌ها فراهم می‌آورد. این شیارها عموماً در قسمت پایین تا وسط کاندوم قرار گرفته است. در برخی موارد نیز محصولاتی دیده می‌شود که سر تا سر با شیارها و حلقه‌های مواج شکل داده شده است.

کاندوم شیاردار

کاندوم شیاری دارای نقاط برجسته‌ای روی کاندوم است که شیارهای آن شبیه کاندوم حلقوی از سر تا ته کاندوم مشاهده می‌شود. در برخی از نمونه‌ها ترکیبی از شیار دار و خاردار است که سبب بالاتر رفتن اوج لذت جنسی می‌شود. قسمت میانی کاندوم شیاری و قسمت بالا و پایین آن با استفاده از نقطه‌های برجسته ساخته شده است. از انواع کاندوم های شیاری به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • کاندوم شیاردار
 • کاندوم دانه‌ای شیاردار
 • کاندوم حلقوی شیاردار
 • کاندوم ترکیبی شیاردار

و بسیاری نمونه های دیگر در هنگام خرید در پیش روی شما قرار دارد.

کاندوم دون دون

کاندوم دون دون خاردار کاندومی است که دیگر شیارهای برجسته یا خارهای درشت ندارد. بلکه دانه‌های بسیار ریزی را به صورت پشت سر هم و منظم می‌توانید روی این غلاف پلاستیکی مشاهده کنید. از آنجایی که دانه‌های روی این کار خیلی برجسته نیست زوج‌های جوان در برخی از موارد می‌توانند از آن استفاده کنند؛ اما ترجیحاً بهتر است کاندوم ساده برای رابطه‌های جنسی زوج‌های جوان استفاده شود.

 کاندوم خاردار درشت

انواه متنوعی از این کاندوم در بازار ایران موحود است. کاندوم‌های خاردار دانه درشت از مرغوب‌ترین و معتبرترین محصولاتی است که شما می‌توانید آن را خریداری کنید و لذت مضاعف‌تری را برای شریک جنسی‌تان فراهم کنید. دانه‌هایی که روی این کاندوم‌ها قرار دارد سه برابر بزرگ‌تر از کاندوم‌های خاردار ساده است.

توجه داشته باشید کاندومی که خاردار است نه باید خیلی دانه‌های درشتی داشته باشد که به دهانه واژن آسیب بزند نه خیلی دانه‌های ریزی که اصلاً تفاوتی با کاندوم‌های ساده نداشته باشد.

کاندوم فضایی

یکی دیگر از نمونه‌های کاندوم خاردار با عنوان فضایی شهرت دارد. کاندوم فضایی به شیوه سایر کاندوم‌ها استفاده می‌شود اما لذت جنسی مضاعفی را برای هر دو طرف فراهم می‌سازد و قدرت اعتماد به نفس افراد را بیشتر می‌کند. کاندوم فضایی با تحریک شدیدتر نقطه جی در بانوان سبب می شود ارگاسم با کیفیت‌تری را تجربه کنند. همچنین با تحریک پذیری بیشتر آقایان حجم آلت نیز افزایش پیدا می‌کند و رضایت مندی را برای زوجین فراهم می‌کند و بسیاری تفاوت‌های دیگر از نشانه‌های بارز کاندوم‌های خاردار به شمار می‌آید. این محصول نیز خود به چند دسته تقسیم می‌شود:

_ کاندوم فضایی اره ماهی

کاندوم فضایی اره ماهی دارای دکمه و خارهای برجسته حلقوی است. از آنجایی که شکل طراحی خارهای روی این محصول متفاوت است قدری آلت حجیم‌تر نشان داده می‌شود و مردها اعتماد به نفس بیشتری را تجربه می‌کنند. این سبک از محصول بسیار متمایزتر و متفاوت‌تر از سایر کاندوم‌ها طراحی و تولید می‌شود. برای کسانی که زایمان‌های طبیعی دارند ایده ال‌ترین انتخاب به شمار می‌آید.

برجستگی های که در قسمت گردن کاندوم مشاهده می شود به همراه شاخک های بلندی که در نقطه پایینی آن وجود دارد لذت جنسی را چند برابر می کند؛ زیرا چند پارامتر به صورت همزمان دهانه رحم را لمس می کنند و این امر لذت جنسی مضاعف‌تری را برای زن فراهم می آورد که سبب بالاتر رفتن اعتماد به نفس در آقایان می‌شود.

_ کاندوم فضایی شمشیری

کاندوم شمشیری به دلیل طراحی که روی بنده کاندوم صورت گرفته است بسیار شکل آن به شمشیر نزدیک است. قطر و اندازه لبه پایینی کاندوم به مراتب بزرگ‌تر و برجسته‌تر از سایر کاندوم‌های خارداری است که در بازار عرضه می‌شود. زمانی که کاندوم وارد واژن می‌شود اصطکاک پذیری متفاوت‌تری را زن تجربه می‌کند. ضرباتی که به دهانه واژن وارد می‌شود اوج لذت را چند برابر می‌کند. این محصول در کنار تجربه یک رابطه متفاوت مزیت‌های دیگری را نیز برای شما به همراه دارد.

به دلیل دانه‌های بلندی که در رأس کاندوم مشاهده می‌شود باید بگویم تعداد دفعات رسیدن به ارگاسم در خانم‌ها سریع تر و بیشتر می‌شود و این امر لذت بیشتری را برای مردان به همراه دارد و احساس قدرت را در آن ها تقویت می‌کند.

_ کاندوم فضایی دکمه ای

کاندوم دکمه‌ای یکی دیگر از نمونه کاندوم‌های خاردار است. خارهای این محصول شبیه به دکمه طراحی شده است. خارهای که دقیقاً حکم یک تیغ را دارند اما نه به آن سختی بلکه خارهای نرم و نوک تیزی که در هنگام نزدیکی به تحریک نقطه G در زنان می‌پردازد. این محصول با خارهای ریزی که روی بدنه خود دارد و دکمه‌های که برای ابتدای کار در نظر گرفته شده است لذت بخشی بیشتری را فراهم می‌کند.

 • سه عدد خار در ابتدای کاندوم
 • خارهای ریز و درشت روی بدنه اصلی کاندوم
 • دکمه‌های برجسته با سایز و اندازه بزرگ تر

استفاده از این کاندوم بیشتر جنبه فانتزی دارد و توصیه می‌شود به طور مداوم از آن استفاده نشود؛ زیرا خارها و دکمه‌های که روی این محصول قرار دارد در طی گذر زمان شما را با مشکل‌های عفونتی روبرو می‌کند؛ زیرا دهانه رحم تنگ است و با وارد شدن دکمه‌ها خراش‌های بسیار ریزی حاصل که سبب بروز مشکلاتی می‌شود.

_ کاندوم خاردار فانتزی یا کاندوم عروسکی

کاندوم‌های فانتزی حالت‌های عجیب و غریبی دارند و شکل و طرح آن‌ها بسیار با کاندوم‌های ساده و عادی تفاوت دارند. به همین خاطر برای جلوگیری از رابطه‌های جنسی تکراری توصیه می‌شود از کاندوم‌های فضایی استفاده شود، زیرا شما را شبیه به یک شب رویایی مهمان می‌کند. به دلیل اینکه کاندوم‌های فضایی بسیار خاص و متفاوت طراحی و تولید می‌شوند در بسته بندی‌های آن‌ها بر خلاف کاندوم‌های عادی تنها یک عدد از این محصول را مشاهده می‌کنید.

 • شکل و طرح‌های عروسکی
 • رابطه جنسی خنده‌دار و لذت بخش
 • بزرگ‌تر نشان دادن آلت تناسلی
 • رفع سرد مزاجی و اشتیاق بیشتر

خنده دار بودن کاندوم‌های فانتزی لحظات شادی را برای شما رقم می‌زند

در پایان:

در دنیای مدرن امروز شما نیز می‌توانید رابطه‌های جنسی متفاوت‌تر و لذت بخش‌تری را با شریک جنسی خود تجربه کنید. این امر سبب می‌شود کانون گرم خانواده شما به سمت سلامتی روحی مضاعف‌تری در حرکت باشد. بدون شک این محصول برای آن‌ها که به دنبال افزایش میل جنسی هستند نقطه عطفی در زندگی مشترکشان به شمار می‌آید. از آنجایی که در دنیای مدرن امروز هیچ چیزی در حال سکون نیست صنعت تولید کاندوم نیز به دلیل استقبال از محصولات متنوع روز به روز در حال رشد است. شما می‌توانید بر اساس علاقه‌مندی خود و شریک جنسیتان نمونه‌های بسیار متنوع و متفاوت این محصول را برای روابط خود تهیه کنید.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید کاندوم با برندهای محبوب کاندوم آشنا شوید

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *