افزایش سایز آلت و هر آنچه در مورد بزرگی آلت باید بدانید؟ - فروشگاه اینترنتی هپیکس
افزایش سایز آلت

افزایش سایز آلت و هر آنچه در مورد بزرگی آلت باید بدانید؟

اولین سوال عمومی برای خیلی از آقایان این است که راه افزایش سایز آلت تناسلی چیست؟

علت این سوال چیزی نیست جز اینکه این موضوع یک باور غلط است که بزرگتر بودن آلت تناسلی در ایجاد رابطه جنسی موثر است. در حالی که افزایش لذت جنسی به عوامل دیگر وابسته است و افزایش سایز آلت تناسلی تنها یکی از آن موارد است.

بسیاری از آقایان این باور غلط را از فیلم و عکس پورن برای خود ایجاد می‌کنند این درحالی است که تفاوت زیادی بین فضای مدلینگ و واقعیت وجود دارد.

حتی بر اساس بررسی های تاریخی در روم و یونان باستان بزرگ بودن آلت تناسلی مایع تمسخر اطرافیان بوده است.

اندازه آلت تناسلی عاملی ژنتیکی و جغرافیایی دارد.

رشد آلت تناسلی در سنین نوجوانی با بزرگ شدن بیضه‌ها و رشد مو در اطراف آلت تناسلی شروع می‌شود و تا زمانی که رشد قدی فرد به پایان برسد ادامه دارد.

اما بطور معمول اندازه آلت در حالت بدون نغوظ بین ۶ تا ۱۱ سانتی‌متر است. فراموش نکنید این اندازه یک اندازه استاندارد و درست است.

تنها مواردی در اندازه آلت نگران کننده هستند که زمان تولد نیز آشکارند و نیازمند مداخله پزشکی است. و میکروپنیس با اندازه طول آلت حداکثر ۱۳ میلیمتر ناشی از اختلال ژنتیکی یا هورمونی است.

اندازه طبیعی آلت تناسلی در حالت بدون نعوظ و شل حدود ۶ تا ۱۰سانتیمتر و در حالت نعوظ و راست شده حدود ۱۱تا ۱۵ سانتیمتر است.

همچنین در نظر داشته باشید آلت تناسلی در سنین بالاتر امکان دارد کوچکتر شود و ناتوانی جنسی طولانی‌مدت موجب کوچک شدن آلت می‌شود.

اگر به وسواس کوچکی آلت دچار هستید برخی عمل‌های جراحی می‌توانند طول و ضخامت آلت را افزایش دهند.

بهترین توصیه بدون ضرر برای اینکه از این وسواس راحت شوید خرید کاندوم حجم دهنده و کاندوم فضایی است. زیرا تجربه رابطه جنسی با این نوع کاندوم‌ها شما را در شرایطی قرار می‌دهد که خودتان تصمیم بگیرید که آیا ضخامت یا اندازه آلت در لذت بخش شدن رابطه موثر است یا نه؟!

برای خرید کاندوم به فروشگاه اینترنتی هپیکس مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *