بهداشت جنسی, سلامت جنسی

تاثیر استفاده کاندوم برای یک رابطه جنسی مناسب

استفاده کاندوم

جالب است بدانید استفاده کاندوم فقط به منظور پیشگیری از بارداری نیست؛ علاوه بر جلوگیری از بارداری تاثیر استفاده از کاندوم در کاهش میزان خطر ابتلای افراد به بیماری مقاربتی و میکروب‌های بیماری‌زا را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد. استفاده قابل توجه از کاندوم در سراسر دنیا موجب شده است که شرکت‌های تولیدکننده انواع کاندوم را تولید و روانه بازار کنند تا بتوانند احساس رضایت و خوشایندی در طرفین ایجاد کنند.

استفاده از کاندوم و مزایای آن در ایجاد حس آرامش

شاید بتوان گفت مهم‌ترین کاربرد کاندوم در یک رابطه جنسی انتقال حس امنیت و آرامشی است که برای طرفین در یک رابطه جنسی مناسب ایجاد می‌کند و باعث می‌شود بدون نگرانی از انتقال هرگونه بیماری مقاربتی یا بارداری ناخواسته از رابطه جنسی موفق خود لذت ببرند.

بر خلاف برخی از راه‌های پیشگیری از بارداری، استفاده کردن از کاندوم دارای هیچگونه عوارض جانبی نبوده و بی‌شک یکی از مطمئن‌ترین راه های جلوگیری از حاملگی در صورت استفاده صحیح و همیشگی است. همچنین در صورت استفاده دائمی و منظم کاندوم قادر به پیشگیری از بیماری‌های آمیزشی و از همه مهمتر ایدز است.

چه بسا استفاده از مدلهای کاندوم در شکل‌ها، رنگ‌ها، طعم و بو، بافت‌ها و اندازه های متنوع می تواند لذت در نزدیکی را افزایش دهد و رابطه جنسی مناسب و به دور از یکنواختی ایجاد و موجب رضایت بیشتر طرفین شود.

برای اطلاع از قیمت کاندوم و خرید اینترنتی کاندوم به هپیکس مراجعه کنید.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که خرید کاندوم و استفاده از آن، مشکلات موجود در رابطه نزدیکی مانند زود ارضایی را کاهش می‌دهد (برای کاهش اثرات زود انزالی از کاندوم تاخیری استفاده کنید)

کاندوم را باید در زمان نزدیکی آلت تناسلی مرد با زن استفاده کرد؛ بر خلاف دیگر راه‌های پیشگیری که شما بایستی زمان مصرف و نوع استفاده از آن‌ها را مد نظر داشته باشید.
با توجه به مزایای کاندوم و اثرات مثبت آن در رابطه جنسی پیشنهاد می‌شود استفاده از کاندوم را جزیی از برنامه جنسی خود قرار دهید؛ سعی کنید کاندوم مناسب را برای خود و شریکتان انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که تهیه کاندوم بسیار راحت است؛ چه برای لذت و چه برای پیشگیری از بارداری و چه بیماری های جنسی.

راهی که امروز بیشتر زوج ها  از آن استفاده می‌کنند، خرید اینترنتی کاندوم است. در این روش شما می توانید با تحقیق بین انواع کاندوم، کاندوم مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هرچند روشهای دیگری از جمله مراجعه به داروخانه و فروشگاه‌ها وجود دارد، اما در خرید آنلاین کاندوم دیگر نیازی نیست شما مدت زمان زیادی را صرف جستجو در مراکز مختلف کنید که حتی احتمال دارد در نهایت کاندوم مورد نظر خود را پیدا نکنید.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با برندهای کاندوم به آیمارکتور مراجعه کنید.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *