آموزش جنسی, محصولات جنسی

آموزش رابطه زناشویی و نکات جنسی برای آقایان

آموزش رابطه زناشویی

آموزش رابطه زناشویی و آنچه زندگی جنسی شما را بهبود می‌بخشد چیزی است که بسیاری از ما به دنبال آن هستیم. در این مقاله به جز به آن می‌پردازیم.

ایده ها و تکنیک های ساده می‌تواند به شما و معشوق شما کمک کند که تا با آموزش رابطه جنسی بیشتر لذت ببرند.

مهم نیست که فکر می‍کنید چقدر ماهر هستید، هر از چند گاهی، می‌توانید از این نکات برای بهبود زندگی جنسی و رضایت شریک زندگی خود استفاده کنید. این نکات جنسی ساده و قابل دستیابی را با شریک جنسی خود امتحان کنید.

1- در مورد رابطه جنسی صحبت کنید.

با گذشت زمان در یک رابطه، انجام روابط و حرکات جنسی ساده است، نه اینکه آنچه را که نیار دارید در رختخواب داشته باشید. ویلیامز لوچنا ، FMD ، متخصص تراپی پیشنهاد می کند: “از یکدیگر سؤال کنید” که در بستر و معاشقه چه چیزی نیاز دارید؟

2- غذای سالم بخورید.

دبی ماندل متخصص مدیریت استرس و نویسنده کتاب اعتیاد به استرس می گوید:”غذاهای سالم بخورید تا کلسترول خون را کاهش داده و سیستم قلبی و عروقی را مرطوب نگه دارد و تضمین کند که گردش خون در اوج عملکرد برای نیمکره مغز قرار گیرد.”

3- در کارهای خانه کمک کنید.

این موضوع بی ربطه نیست. اگر میخواهید همسرتان برای داشتن رابطه جنسی بهتر از نظر ذهنی آماده‌تر باشد در خارج از اتاق خواب و  با كمك به آنها در امور خانه، به آنها احساس ارزشمند بودن دهید.

4- ورزش کنید.

دکتر متیو سیمونز از موسسه ارولوژی و کلیه گلیکمن در کلیولند می‌گوید: “حتی 15 دقیقه ورزش روزانه باعث افزایش عزت نفس و خودپنداری و میل جنسی می شود، همچنین ورزش بدن را در رابطه جنسی آماده‌تر می‌کند. علاوه بر این، ایجاد یک ورزش باعث تقویت سلامت قلب و عروق می شود که برای عملکرد نعوظ طبیعی لازم است.”

5- ورزش بیش از حد نیز خوب نیست!

پیت مک کال فیزیولوژیست ورزشی شورای آمریکایی در مورد ورزش می گوید ، ورزش بیش از حد اثر متضاد در رابطه زناشویی دارد. او می گوید: “ورزش بیش از حد احساس عمومی خستگی و انرژی کم ایجاد می‌کند و می تواند الگوی خواب را مختل کرده و روحیه را تغییر دهد.

6- فاصله زمانی بسیار مهم است.

ماندل می گوید: “برای چند روز، آخر هفته یا یک هفته، از رابطه زناشویی امنتاع کنید، غیبت باعث می شود قلب دلسوز شود و شما را به شهوت میوه ممنوعه تبدیل کند.”

آموزش رابطه زناشویی را در هر سنی جدی بگیرید و این نکات ساده برای آقایان را دست کم نگیرید.

7- برای رابطه جنسی برنامه ریزی کنید.

شاید عاشقانه به نظر نرسد، اما دکتر سیمونز می‌گوید: برنامه‌ریزی، راه عالی برای بهبود زندگی جنسی و رضایت زنان است. وی پیشنهاد می کند:”مشخص کردن  وقت یا ایجاد فرصت برای رابطه جنسی بسیار مهم است، به خصوص برای زوج های مشغول یا افراد دارای فرزند. اجازه ندهید به دلیل خستگی یا عدم توانایی در یافتن “زمان مناسب” دچار مشکل شوید.

8- از فناوری استفاده کنید.

از طریق تلفن و ایمیل: “در طول روز پیام‌های سکسی و عاشقانه ارسال کنید.”

آموزش رابطه زناشویی و نکات جنسی برای آقایان

9- روی آرامش تمرکز کنید.

آقایان دوست دارند از رابطه جنسی هیجان‌زده شوند، اما زنان بیشتر از طریق آرامش در رابطه روحیه مناسب می‌گیرند. دبی ماندل می‌گوید: “موهای خود را بشویید و پوست سر خود را ماساژ دهید و یک زن قبل از آماده شدن برای رابطه زناشوی نیاز به آرامش دارد.”

10- مثل یک زن فکر کنید.

برای اینکه مانند یک زن در رختخواب فکر کنید ، لازم نیست یک نفر باشید. وی به بعضی از مناطق مورد غفلت مانند گردن، پاهای او، قسمت داخلی ران‌ها توجه کنید.

11- از ژل لوبریکانت و روان کننده جنسی غافل نشوید.

به گفته بنسیگنگا، “بعضی اوقات، بخاطر استرس و یا خستگی و یا حتی زمانی که زن از لحاظ ذهنی آماده نباشد، دیرتر تحریک جسمی می‌شود، لذا روان کننده‌ها دخول بدون درد را برای آنان به ارمغان می‌آورد.

12- مکان معاشقه را تغییر دهید.

ماندل در یکی از مراحل آموزش رابطه زناشویی و بهبود زندگی جنسی، امتحان کردن جایی جدید را پیشنهاد می‌کند. او می‌گوید: “رابطه جنسی را در مکان‌های مختلف انجام دهید تا انرژی متفاوتی را تجربه کنید، حتی میتوانید در بیرون از خانه آنرا امتحان کنید.”

13-  بدون رابطه جنسی همسرتان را لمس استفاده کنید.

حتی وقتی رابطه جنسی ندارید، می‌توانید با استفاده از لمس به روشی صمیمی ، اما نه جنسی ، زندگی جنسی خود را بهبود بخشید. مورلی می گوید: “لمس کردن مهم است ، اما همیشه به معنای رابطه جنسی نیست.” وی گفت: “مهم است که با لمس کردن او با عشق و محبت روزانه با همسرتان صمیمی‌تر شوید. روزانه بوسه کنید.

برای آشنایی با برندهای کاندوم کلیک کنید.

پست های مرتبط

نظرات شما به صورت محرمانه نمایش داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *